2012 HAZİRAN FORMATÖR EKDERS 18 SAAT Mİ 15 SAAT Mİ?

Kodla Büyü

timesgreen

Aktif Üye
FORMATÖR GÖREVLENDİRMEMİZ 30 HAZİRAN' A KADAR. 11 - 30 HAZİRAN ARASI SEMİNER DÖNEMİNDE HAFTALIK EKDERSİMİZ 18 SAAT OLARAK MI 15 SAAT OLARAK MI HESAPLANACAK? MÜDÜR YARDIMCISI DERSLER BİTTİĞİ İÇİN 15 SAATE DÜŞÜRÜLECEĞİNİ SÖYLEDİ. AYRICA SON HAFTANIN EKDERSİNİ DE ALAMAYACAĞIMIZI SÖYLEDİ.(SEMİNER DÖNEMİ 3 HAFTA OLDUĞU İÇİN) BUNUN DOĞRUSU NEDİR? SİZİN İDARENİZDE DURUM NASIL? CEVAPLARINIZI BEKLİYORUM?

15 tatilde nasıl aldın hocam ek dersini tüm öğretmenler tatilde diye sanada vermediyse müdür yardımcın şimdide 15 saat verir.

sayın hocam görevlendirme 30 hazirana kadar değil mi sorun olmaması lazım müdür yardımcısı neye göre öyle yapıyor muş yazı falan mı gelmiş ülkemizde ne cok her şeyi bilen idareci var yaher kes kendi kafasından bir şeyler çıkarıyor

önceki yıllarda ben saat birde çıktığım için 15 saatten hesaplamışlardı. saat beşe kadar kalan okullar 18 saat almıştı.

18 saat arkadas siz idari görevden alırsınız başka bıseye bakmaz 29 hazırana kadar ordaysan eksıksız alırsın

Seminerde de Mesai Saatin 17:00 , ekders ücretin 18 saat..Formatör öğrtmenlerin çalışma esasları idarecilerle aynı..

15 verirse 17ye kadar durmazsın hocam. Bizim ekdersler idarecilerle aynı görevlendirme bitene kadar.

Ben öğle çıkıyordum 15 saat alıyordum 3 saat ekders için öğleden sonraları okulda olmaya gerek yok.

formatörler haftada kaç saat ekders alırlar 15 mi 18 saatmi? benim müd yrd 15 saatten değerlendiriyor.. akşama kadar da okuldayım..

Geri