2012-2013 te Bilişim Teknolojileri Dersi.

Kodla Büyü

whitetiger0006

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba arkadaşlar,
İnternetten takip ettiğim kadarıyla 2012-2013 eğitim-öğretim yılında Bilişim teknolojileri dersimiz artık seçimlik ders dahi olmayacak. Yani hiç ders kalmayacak. Merak ettiğim bizim sonumuz ne olacak. Branş değişikliğimi yoksa formatörlük kılıfı altında tamirciliğe devammı ettcez.( Not: İnşallah kökten kapatılır bu bölümde bizde kurtuluruz , yetti be artık)

Yourumlarınızı Bekliyorum...

Sayın Hocam bunu bir çok kez söyledim ama yine söyleyeyim,
okullarda bilişim teknolojilerinden sorumlu müdür yardımcısı kadrosu için bakanlık 1 yıldır bir çalışma yürütüyordu
ancak sayın ömer dinçer göreve gelince her şey alt üst oldu,
tüm teşkilat yapısı değiştiği için sıranın bize gelmesini beklemekten başka yapabileceğimiz bir şey yok ne yazık ki,
sabır, Ya Sabır....

deliboran' Alıntı:
Sayın Hocam bunu bir çok kez söyledim ama yine söyleyeyim,
okullarda bilişim teknolojilerinden sorumlu müdür yardımcısı kadrosu için bakanlık 1 yıldır bir çalışma yürütüyordu
ancak sayın ömer dinçer göreve gelince her şey alt üst oldu,
tüm teşkilat yapısı değiştiği için sıranın bize gelmesini beklemekten başka yapabileceğimiz bir şey yok ne yazık ki,
sabır, Ya Sabır....

defalarca söylemişsiniz de kaynak nedir Sayın hocam?ilk defa duydum...

Hocam okulda hizmetli kadar bile artık değerimiz kalmadı ama siz müdür yardımcılıgından bahsediyorsunuz. Tamam dediğiniz doğru olabilir ama bunuda unutmayın. Bence artık şunu anladım bu bölüm kapanmadıkça biz rahat etmicez.

karınca_52 hocam şehir efsanesi olsa ne olur ollmasa ne olur olan olmuş zaten 1000 kişillik okuldayım tekim ders bulamıyom girecek. Daha ne şehir efsanesinden bahsediyosunuz yahu. daha ne olsun ya...

o sizin idarenin işgüzarlığı ben 500 kişilik okulda kaç saat derse giriyorum ....

dersin kalktığını nerden çıkartıyorsunuz. daha dün 2012-2013 yılı için seçilecek kitaplar listesinden bilişim dersi için kitap seçtik.böyle bir ders kalksa neden bize kitap seçtirsinler.4-5.basamak nasıl ordan kalktıysa toptan kaldırırlardı.ne kadar karamsar ezik bir branş olduk ya.kendinize acımayı bırakın artık

whitetiger0006' Alıntı:
tahminim ya bilişim teknolojileri öğretmeni değilsiniz yada özel okuldasınız

nerden çıkardın olmadığımı ... ben durumdan memnunum sanma ...ama derslerimide bırakmadım bu zamana kadar ... bazı öğretmenler idareden farklı ders istesede ben varken alamadı , alamazda hakkımı asla yedirmem....

evet dersler azaldı ...ama bu demek değil tamamen kaldırıldı .... ben ona şehir efsanesi dedimm...

seneye olmadığı nerde yazıyor ?

Geri