2011000308 Network (CCNA Dıscovery 2) Kursu

Kodla Büyü

keyloger

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
ilgili birimin son günü hatta son saatleri hala beklemede, başvuran ve onaylanan varmı ?

Hocam ben bu kursa gidebilmek için bisürü uğraştım öğrencilere BTT kursu actım üstelik ilköğretim okulunda bakalım alacaklarmı 2. ye bekliyorum...

keyloger' Alıntı:
Hocam ben bu kursa gidebilmek için bisürü uğraştım öğrencilere BTT kursu actım üstelik ilköğretim okulunda bakalım alacaklarmı 2. ye bekliyorum...
al benden de o kadar , ama hala onay falan yok, ya kabul edilmedik yada bekleyeceğiz.

RoboTek' Alıntı:
ben bu ilgili birimi halen anlamış değilim.Hem bekletiyorlar sonra biz haftalar önce katılımcı listesi zaten belliydi resen aldık kardeşim önceden belirtsene ona göre yazmayız bizde.
Hocam bu kursa ben gittim ama belge almadım sadece öğrenmek için katılımcı olduk.Hepsi teknik öğretmendi endüstri ve anadoluda tek ilköğretimden bendim
Bilip bilmeden konuşuyorsunuz hocam, resen alınan yok.

bu kurslarda meslek lisesine öncelik veriyorlar, ilköğretimde çalışanlar bu yüzden zor alınıyor, şansımızı denemeye devam edecez inş çıkar, sonuçta mesleki gelişim konusunda önemli bi kurs bence.Bencede resen alınan yoktur zaten 71 başvuru vardı, meslek lisesindekiler doldurdu ilköğretimdekilere yer kalmadı...

Başvuruda bulunup da sonradan vazgeçenler oluyor, onaylandıktan sonra vazgeçenlerin yerine yeni kişiler eklenemiyor. Son güne bırakılması mantıklı, arkadaşlara hak veriyorum.

Projesinin temel amacı, Türkiye’de Network alanında sektörün ihtiyaç duyduğu uzman eleman açığını kapatmak ve özellikle mesleki ve teknik liselerin bilişim alanında okuyan öğrencilerimizin mezun olduklarında uluslar arası geçerliliği bulunan Cisco Mezuniyet Belgelerini de almalarını sağlamaktır.

http://netacad.meb.gov.tr/

İlköğretimde çalışıyorum.

Projenin temel amacı madem meslek lisesindekileri yetiştirmek kurs başvuru şartlarında sadece meslek lisesi öğretmenleri başvurabilir yazılsın bizde hizmetiçi eğitim hakkımızı başka bir kursta değerlendirelim, ne bu böyle meslek lisesinden yeterli başvuru olmazsa bizi alacaklar artık yemek kalması gibi bişi bu...

keyloger' Alıntı:
Projenin temel amacı madem meslek lisesindekileri yetiştirmek kurs başvuru şartlarında sadece meslek lisesi öğretmenleri başvurabilir yazılsın bizde hizmetiçi eğitim hakkımızı başka bir kursta değerlendirelim, ne bu böyle meslek lisesinden yeterli başvuru olmazsa bizi alacaklar artık yemek kalması gibi bişi bu...

Sayın hocam, hizmetiçinin ilgili yazısında bu öğretmenlere öncelik verildiği açıkça belirtiliyor. Ayrıca siz de başvururken bu durumu çok iyi biliyordunuz.

erdx' Alıntı:
keyloger' Alıntı:

Sayın hocam, hizmetiçinin ilgili yazısında bu öğretmenlere öncelik verildiği açıkça belirtiliyor. Ayrıca siz de başvururken bu durumu çok iyi biliyordunuz.
evet hocam biliyorum bu durumu ve size bir tepki deil bu, benim demek istediğim nasıl sadece ortaöğretimdekilere kurs acılıyorsa ilköğretimdekilere de bu şekilde kurs acılması, böylece bizlerde bu kursun devamını alabiliriz yoksa dediğim gibi meslek lisesindekiler başvurmazlarsa sıra ancak bize gelecek...

Projenin hedefi meslek liselerine cihaz kazandırmak ve bu okullardaki öğrencilere eğitim vermekse , meslek liselerindeki öğretmenlerin önelikle katılmasından daha doğal ne olur. ne yani sınıfı öğretmeni formatörlerimi çağırcaklardı.

esrarengiz42_42' Alıntı:
Projenin hedefi meslek liselerine cihaz kazandırmak ve bu okullardaki öğrencilere eğitim vermekse , meslek liselerindeki öğretmenlerin önelikle katılmasından daha doğal ne olur. ne yani sınıfı öğretmeni formatörlerimi çağırcaklardı.
Hocam sınıf öğretmeni formatör olduğumuzu nereden çıkardın ?

Geri