2011000091 - Web Tabanlı İçerik Geliştirme ( I. Kademe)

Kodla Büyü
nosTRa' Alıntı:
technolog' Alıntı:
suckan10' Alıntı:
benimki onaylandı.
zaten bu kurslara 9. yılımdan sonra başvurmaya başladım. hiç işim olmazdı. zor gelirdi gitmek. zoraki gönderdikleride oldu. ama artık yalovada görev yapıyorum. bütün seminerleri yazıyorum. bu onaylandı. proje geliştirme red. ama diğerlerine başvurucam

Hocam sizinki mahalliye giriyor sanırım onaylanması daha kolay yalovadaki kurslar için.

Hocam kurs Merkezi yalova' da olması neyi değiştirir? Mahalli kursların kursiyer listelerini il milli eğitim müdürlükleri merkezi olanları ise ilgili birim çıkartır. Hocamın hangil ilde olmasının bir önemi yok sadece yolluk yevmiye alamaz.

bu hususta yanlış bilgi sahibisin sanırım. bana gelen yazıda il merkezi dışından katılanların yolluk ve yevmiyelerine göre ödenecektir ifadesi var.

arkadaşlar bu kursa bende gideceğim Ankara dan katılan var mı acaba varsa beraber gidebiliriz. birbirimize yol arkadaşı oluruz.

2 kere gittim yalovaya çok güzeldir yemekleri kötüdür ama yeşili ve denizi görünce insan mest oluyor.Para alın yanınıza çınarcıkta bir tek ziraat bankası var ve yalova merkeze ulaşım saatli kışın biraz daha zor.Biz haftasonu parasız kalmıştık ama yine de çok eğlenceliydi :) kesinlikle terlik unutmayın birde yağmurun ne zaman yağacağı belli olmuyor muhakkak şemsiye alın.Haftasonu bursaya rahatlıkla gidiş dönüş yapılabiliyor.Tavsiye ederim...

arkadaşlar banada yazı geldi. biri bakanlığın oay yazısı, biride milli eğitimin bilgilendirme yazısı, milli eğitimin yazısında 21.02.2011 saat:08:00 de orada olunacak diyor. sizde böyle bir zaman varmı? ben yalova içinde olduğum için sabah çıkarım diye düşünmüştüm ama çok erken. biraz geciksek problem olurmu bilmem. malum çocukları ana okuluna bırakmam lazım.

suckan10' Alıntı:
arkadaşlar banada yazı geldi. biri bakanlığın oay yazısı, biride milli eğitimin bilgilendirme yazısı, milli eğitimin yazısında 21.02.2011 saat:08:00 de orada olunacak diyor. sizde böyle bir zaman varmı? ben yalova içinde olduğum için sabah çıkarım diye düşünmüştüm ama çok erken. biraz geciksek problem olurmu bilmem. malum çocukları ana okuluna bırakmam lazım.

Ne olacak hocam sıkıntı cıkarırlarsa 2. gün çocuklarıda getirirsiniz akılları başlarına gelir :)

technolog' Alıntı:
suckan10' Alıntı:

Ne olacak hocam sıkıntı cıkarırlarsa 2. gün çocuklarıda getirirsiniz akılları başlarına gelir :)

doğru diyorsun.. bu arada ikiz olduklarınıda belirtmeliyim ki.. birlikte kasırga etkisi yapıyorlar:)

suckan10' Alıntı:
nosTRa' Alıntı:
technolog' Alıntı:
suckan10' Alıntı:
benimki onaylandı.
zaten bu kurslara 9. yılımdan sonra başvurmaya başladım. hiç işim olmazdı. zor gelirdi gitmek. zoraki gönderdikleride oldu. ama artık yalovada görev yapıyorum. bütün seminerleri yazıyorum. bu onaylandı. proje geliştirme red. ama diğerlerine başvurucam

Hocam sizinki mahalliye giriyor sanırım onaylanması daha kolay yalovadaki kurslar için.

Hocam kurs Merkezi yalova' da olması neyi değiştirir? Mahalli kursların kursiyer listelerini il milli eğitim müdürlükleri merkezi olanları ise ilgili birim çıkartır. Hocamın hangil ilde olmasının bir önemi yok sadece yolluk yevmiye alamaz.

bu hususta yanlış bilgi sahibisin sanırım. bana gelen yazıda il merkezi dışından katılanların yolluk ve yevmiyelerine göre ödenecektir ifadesi var.

Yalova olarak kastetmiştim. Kurs Esenköyde.

bereket versin; hocam bu gün 320 tl lik yolluğu imzaladım. yarından sonra cepte inşallah

merhaba arkadaşlar bu kursta neler yaptınız?proje hazırladınız mı,yoksa sadece dinleme içerikli mi oldu?

kursun ilk haftası photoshop , 2. haftası illustrator öğrendik. hocamız önce nasıl yapılacağını gösterdi sonra biz uyguladık. dersler hep bu şekildeydi. bitiminden 1 gün önce yazılı (test) sınav olduk. proje yapılmıyormuş artık..

Ankarada görev yapıyorum ve geçen yıl her ay açılıyordu nerdeyse bu Web tabanlı içerik geliştirme kursu,modülden başvurdum her seferinde,ilden döndü,sebepte ya yeterli kişi sağlanamadı(mesela katılımcı sayısı 15 olması gerekirken 30 kişi başvurmuş falan)ya da kurs açılamadı.Daha bir kursa gidemedim yani.Bu kursa katılan arkadaşlara sormak istediğim hepsi formatörmü acaba ve nasıl başvurdunuz?

Geri