2011000066 Network (BTT ve CCNA1) Kursu

Kodla Büyü

keyloger

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
2011000066nolu 07/02/2011 - 18/02/2011 tarihinde Ankaradaki Network (BTT ve CCNA1) Kursuna başvurmuştum onaylanmış, bu kursa müracat edip onaylanan varmı arkadaşlar?

BTT:
Kişisel Bilgisayara Giriş BT endüstrisi sertifikalarını açıklama
Güvenli Laboratuar Yordamları ve Araç Kullanımı
Bilgisayar Montajı – Adım Adım Kasayı açma"
Koruyucu Bakım ve Sorun Giderme Hakkında Temel Bilgiler
Temel İşletim Sistemleri
Temel Dizüstü Bilgisayarlar ve Taşınabilir Cihazlar
Temel Yazıcılar ve Tarayıcılar
Temel Ağlar
Temel Güvenlik
İletişim Becerileri
Gelişmiş Kişisel Bilgisayarlar
Gelişmiş İşletim Sistemleri
Gelişmiş Dizüstü Bilgisayarlar ve Taşınabilir Cihazlar
Gelişmiş Yazıcılar ve Tarayıcılar"
Gelişmiş Ağlar
Gelişmiş Güvenlik

CCNA1:
Bilgisayar ve Uygulamalara Genel Bakış
İşletim Sistemleri
Bilgisayar Ağlarına Bağlanmak
Internet Servis Sağlayıcıları Aracılığıyla Internete Bağlanmak
Bilgisayar Ağlarında Adresleme
Bilgisayar Ağları Hizmetleri
Kablosuz Ağ Teknolojileri
Temel Güvenlik
Bilgisayar Ağlarında Sorun Giderme

cumhurtorun' Alıntı:
BTT:
Kişisel Bilgisayara Giriş BT endüstrisi sertifikalarını açıklama
Güvenli Laboratuar Yordamları ve Araç Kullanımı
Bilgisayar Montajı – Adım Adım Kasayı açma"
Koruyucu Bakım ve Sorun Giderme Hakkında Temel Bilgiler
Temel İşletim Sistemleri
Temel Dizüstü Bilgisayarlar ve Taşınabilir Cihazlar
Temel Yazıcılar ve Tarayıcılar
Temel Ağlar
Temel Güvenlik
İletişim Becerileri
Gelişmiş Kişisel Bilgisayarlar
Gelişmiş İşletim Sistemleri
Gelişmiş Dizüstü Bilgisayarlar ve Taşınabilir Cihazlar
Gelişmiş Yazıcılar ve Tarayıcılar"
Gelişmiş Ağlar
Gelişmiş Güvenlik

CCNA1:
Bilgisayar ve Uygulamalara Genel Bakış
İşletim Sistemleri
Bilgisayar Ağlarına Bağlanmak
Internet Servis Sağlayıcıları Aracılığıyla Internete Bağlanmak
Bilgisayar Ağlarında Adresleme
Bilgisayar Ağları Hizmetleri
Kablosuz Ağ Teknolojileri
Temel Güvenlik
Bilgisayar Ağlarında Sorun Giderme
aynen böyle deniyor gidince daha net anlaşılacak...

Arkadaşlar eğer hizmetiçi başvurusu yaparken e-mail bilginizi girmişseniz, sizlere bilgilendirme maili gelmiş olması lazım. Online olarak sınıflara şimdiden kayıt olabilirsiniz.

erdx' Alıntı:
Arkadaşlar eğer hizmetiçi başvurusu yaparken e-mail bilginizi girmişseniz, sizlere bilgilendirme maili gelmiş olması lazım. Online olarak sınıflara şimdiden kayıt olabilirsiniz.

başvuru yaparken e-posta adresi girilecek bi alan yokki hocam, yanlışınız var sanırım, eğer ki mebsisteki bilgileriniz arasında e-posta adresinin olmasından bahsediyorsanız benim bu bilgim mebsiste var ama bu ana kadar hiçbir başvurum için bilgilendirme gelmemiştir...

Mebbisten Hizmet İçi Eğitim başvuru yaparken kursiyer bilgileri var hocam. e-posta, telefon, adres gibi bilgiler alanı bulunmakta. doldurmadan da başvuru yapabiliyorsunuz.

evet başvuru yaparken mail adresi yeri var doldurmuştum bende mail atmışlar. üye falan oluyorsun cisconun eğitimene ama cok sıkıcı geldi bana yaaa...

Hocam sanırım dikkatinizden kaçmış. Başvuru esnasında Personel Irtibat Bilgileri altında e-posta ve telefon bilgileri alanı var.
Eğer kursun katılımcıları arasında iseniz ad soyad e-posta bilgilerinizi netacad@meb.gov.tr adresine gönderebilirsiniz.

bilisimci61' Alıntı:
başvuru yaparken e-posta adresi girilecek bi alan yokki hocam, yanlışınız var sanırım, eğer ki mebsisteki bilgileriniz arasında e-posta adresinin olmasından bahsediyorsanız benim bu bilgim mebsiste var ama bu ana kadar hiçbir başvurum için bilgilendirme gelmemiştir...

Ekli dosyalar

• HIE_BASVURU.JPG
    HIE_BASVURU.JPG
    95 KB · Görüntüleme: 1,547
Kursa katılacaklara ve Erdal hocama şimdiden kolay gelsin...

bu kursa ben de katılacağım. Merak ettiğim pazartesi saat kaçta başlayacak ve saat kaça kadar sürecek?
Bir de bu benim ilk merkezi kursum. Okuldan izin filan almaya gerek var mı? Dilekçe vs.

esma06' Alıntı:
bu kursa ben de katılacağım. Merak ettiğim pazartesi saat kaçta başlayacak ve saat kaça kadar sürecek?
Bir de bu benim ilk merkezi kursum. Okuldan izin filan almaya gerek var mı? Dilekçe vs.
hocam okulunuza bakanlıktan gelen yazı gelmiş olması gerekiyor, bi okulu arayın yada uğrayın. şehir dışından gelenler(ben gibi) genelde pazar akşamından giriş yaparlar yorucu olmasın die, sabah 9 gibi toplanılır die tahmin ediyorum kaç saat süreceğini kursu veren eğitmenler belirler.kursta görüşmek üzere...

günaydın hocam bu kurs benimde onaylanmış.
konaklama yeri neresi olacak?
faliyet yeri de eğitim tek. genel müdürlüğü diyor Ankarada bakanlıkta mı burası?
bilginiz var mı?

Arkadaşlar ben farklı birşey soracağım; Yaz aylarında 3 farklı seminer ve kurslara başvurdum mebbisten. Mebbis başvurusunun dışında herhengi bişey yapılıyormu?Dilekçe, ilçe mem e üst yazı vs. ?

alperre' Alıntı:
günaydın hocam bu kurs benimde onaylanmış.
konaklama yeri neresi olacak?
faliyet yeri de eğitim tek. genel müdürlüğü diyor Ankarada bakanlıkta mı burası?
bilginiz var mı?
Hocam başkent öğretmenevinde kalınacakmış, konya yolunda aştiye gelmeden...

seyhanak' Alıntı:
Arkadaşlar ben farklı birşey soracağım; Yaz aylarında 3 farklı seminer ve kurslara başvurdum mebbisten. Mebbis başvurusunun dışında herhengi bişey yapılıyormu?Dilekçe, ilçe mem e üst yazı vs. ?
hocam okul idaresine söyle onaylama işlemini unutuyorlar, sen takip et dilekçe vs. bişeye gerek yok...

Arkadaşlar bende kursa katılacam. Gideceğimiz yerin adresi yok. Netten arastırdım teknikokullar ankara diyor :)
Adresi bilen varsa yazabilir mi?

arkadaşlar forumda birkaç gündür yoktum, bu kursa kısmet olursa bende katılacağım, bugün erdal bey ve diğer kurs eğitmenleriyle görüşme fırsatı buldum. kursla ilgili detaylı bilgiyi pazartesi günü vereceklerini söylediler. Kurs pazartesi günü 9:00'da başlayacak.(Erken gelirsek pasta yiyebilirmişiz :) )
Kursun verileceği yer Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü. Yeri kolay kime sorsanız söyler, tam Başkent Öğretmenevinin yanında.(google maps koordinatları 39.934832,32.820572). Kalınacak yer de Başkent Öğretmenevi.

cogullu' Alıntı:
arkadaşlar forumda birkaç gündür yoktum, bu kursa kısmet olursa bende katılacağım, bugün erdal bey ve diğer kurs eğitmenleriyle görüşme fırsatı buldum. kursla ilgili detaylı bilgiyi pazartesi günü vereceklerini söylediler. Kurs pazartesi günü 9:00'da başlayacak.(Erken gelirsek pasta yiyebilirmişiz :) )
Kursun verileceği yer Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü. Yeri kolay kime sorsanız söyler, tam Başkent Öğretmenevinin yanında.(google maps koordinatları 39.934832,32.820572). Kalınacak yer de Başkent Öğretmenevi.
daha önce katıldığım hizmetiçi kurslarda takım elbise giyme zorunluluğu yoktu ama bu eğitimciler tarafından belirlenen birşey bunu sorma fırsatınız oldumu hocam?

Takım elbise giyin temmuzda bizi müdürler fırçalamıştı Erdal hocamı üzmeyin :)

hım baştan söylesene öle die hocam 48 beden oluyorsa benim takımı sıra ile giyeriz :D

Geri