2011 otomatik civic elegance 85bin

Kodla Büyü
9 bin hasar kaydı olan araca bu kadar para verene helal olsun, bu aracın özelikle göğüs kısmı çok tipsiz

aynenbadi' Alıntı:
9 bin hasar kaydı olan araca bu kadar para verene helal olsun, bu aracın özelikle göğüs kısmı çok tipsiz
Ne kadar versinler peki? Alıcı isen yorum yap yoksa niye kötülüyorsun?Fikrin sende kalsin

El-Aziz' Alıntı:
aynenbadi' Alıntı:
Ne kadar versinler peki? Alıcı isen yorum yap yoksa niye kötülüyorsun?Fikrin sende kalsin
olumlu yorumlara tahammül ettiğiniz gibi olumsuz yorumlara tahammül ediniz. burada başlık açtıysanız herkes fikrini söyleyebilir.

Ama mal satiyoruz burada sen çok tipsiz diyip milleti yönlendiriyorsun. Sana tipsiz geliyorsa sen alma. Fiyat konusundaki yorumun da zaten bu işten ne kadar anladığını, piyasayı ne kadar bildiğini gösteriyor!

El-Aziz' Alıntı:
Ama mal satiyoruz burada sen çok tipsiz diyip milleti yönlendiriyorsun. Sana tipsiz geliyorsa sen alma. Fiyat konusundaki yorumun da zaten bu işten ne kadar anladığını, piyasayı ne kadar bildiğini gösteriyor!
beğenenler olabilir lafımız yok hocam, bana göre göğüs kısmı çok tipsiz beğenmek zorunda değilim.herkesin fikri vardır elbet miillet çocuk mu niye yönlensin.
fiyat konusuna gelince aynı aracın sadece 1-2 parça lokal boyalısını geçen hafta arkdaş sattı hasar kaydı falan da yok fiyatta bu fiyatla hemen hemen aynı,sen 9 bin lik hasar kayıtlı aracı nerdeyse aynı fiyata vermeyi düşünüyorsun, ben de bir şey demedim bu fiyata satabilirsen helal olsun dedim :+1:

aynenbadi' Alıntı:
El-Aziz' Alıntı:
beğenenler olabilir lafımız yok hocam, bana göre göğüs kısmı çok tipsiz beğenmek zorunda değilim.herkesin fikri vardır elbet miillet çocuk mu niye yönlensin.
fiyat konusuna gelince aynı aracın sadece 1-2 parça lokal boyalısını geçen hafta arkdaş sattı hasar kaydı falan da yok fiyatta bu fiyatla hemen hemen aynı,sen 9 bin lik hasar kayıtlı aracı nerdeyse aynı fiyata vermeyi düşünüyorsun, ben de bir şey demedim bu fiyata satabilirsen helal olsun dedim :+1:

bana sorarsan eğer tüm arabalar dahil en güzel spor göğüs bu arabada . Ve daha önce araba aldınız sattıysanız hocam . bir arabada 2 parça boya varsa ve hasar kaydı cıkmıyorsa ben asıl o arabayı almam. hasar kaydı sigorta veya kaskodan yapıldıgı için çıkar. ve farzediyorumki 2 parça boya olunca kasgodan yapılsa zaten 4-8 bin arası hasar kaydı düşer.

eger bu arabada boyasız olsa piyasasını iyi biliyorum 56 bin civarı . bence mantıklı fiyat

bu arada ben yeni araba aldım tek sag camurluk boyalı ve kasgodan 2300 tl hasar kaydı cıkartıyor bi camurluk boyasına . servislerde fiyatlar cok pahalı. arabayı görmeden hasar kaydına bakmak mantıksız

iyi satışlar hocam .

hayırlı satışlar, araç güzel ve alınabilecek bir araç keşke boyalı parçaları belirtseydiniz

HONDA sahipleri hassastır, duygusaldır, titizdir... :lol:
aynenbadi sende ayıp ediyorsun, olay malı kötülemek dışında; HEM SATICIYA HEM ALICIYA HAKARET EDİYORSUN...
Anlaşılan hiç kazaya karışmamış belki de araç almak satmaktan haberi olmayan birisin. 9 bin lira hasar kaydı yine az çıkmış bu çakal sigortacılardan. Adam değişen yok diyor...
Araç balatası debriyajı vs temizse fiyatı pazarlık yapılabilir...
HAYIRLI SATIŞLAR

Adaletli yorum yapan arkadaşlar Teşekkürler :)
Fiyati gerçekten makul yazdım. Araba çok temiz. Ön kaput tam, ön çamurluk, bagaj ve arka çamurluk lokal boyalı.

dorian' Alıntı:
HONDA sahipleri hassastır, duygusaldır, titizdir... :lol:
aynenbadi sende ayıp ediyorsun, olay malı kötülemek dışında; HEM SATICIYA HEM ALICIYA HAKARET EDİYORSUN...
Anlaşılan hiç kazaya karışmamış belki de araç almak satmaktan haberi olmayan birisin. 9 bin lira hasar kaydı yine az çıkmış bu çakal sigortacılardan. Adam değişen yok diyor...
Araç balatası debriyajı vs temizse fiyatı pazarlık yapılabilir...
HAYIRLI SATIŞLAR
Hocam tam otomatik bunlar. Debriyaj yok. Fren balatasi da yeni değişti

2008 toyota uygun mu ?

2010 modelini 2 yıl önce 47 ye sattım. 0 hata, boya ve hasarsizdi

2007 model elegance gümüş gri rengini otomatik F1 şanzuman lovato tüp bel altı boyalı 1 ay önce 34500 e aldım. Toplamda 13 000 tl hasar kaydı vardı. bu araçların piyasasını yaklaşık 2-3 aydır takip eden biri olarak bana fiyat yüksek geldi. Aracın içi gayet iyi olup kullanımı da rahat bir araç. Ses falan yok araçta. otomatik alanlara ilk tavsiyem kesinlikle hondadır.

Ben de araç sattım fakat pilaka gizlemedim hocam. Bence plaka açık fotoğraf koyarsan karşıdakine güven verirsin.

aklımdakileri yazdım. Umarım kırmamışımdır. Tahminin 46-47 civarını satılır bu araç. zaten pazarlık durumu da var (kesinlikle fiyat düşürmek için yazmadım. Aracımı yeni aldım.)
Umarım istediğiniz gibi satarsınız. Hayırlı satışlar.

designbote' Alıntı:
2007 model elegance gümüş gri rengini otomatik F1 şanzuman lovato tüp bel altı boyalı 1 ay önce 34500 e aldım. Toplamda 13 000 tl hasar kaydı vardı. bu araçların piyasasını yaklaşık 2-3 aydır takip eden biri olarak bana fiyat yüksek geldi. Aracın içi gayet iyi olup kullanımı da rahat bir araç. Ses falan yok araçta. otomatik alanlara ilk tavsiyem kesinlikle hondadır.

Ben de araç sattım fakat pilaka gizlemedim hocam. Bence plaka açık fotoğraf koyarsan karşıdakine güven verirsin.

aklımdakileri yazdım. Umarım kırmamışımdır. Tahminin 46-47 civarını satılır bu araç. zaten pazarlık durumu da var (kesinlikle fiyat düşürmek için yazmadım. Aracımı yeni aldım.)
Umarım istediğiniz gibi satarsınız. Hayırlı satışlar.
Hocam galerinin verdiği fiyat zaten 46 civarı. Burası küçük şehir hocam daha önce de araç sattım plakayi gizlemedim bütün galeriler arabayi biliyordu ve ağız birliği ile ayni fiyati vermişlerdi. O yüzden gizleme kararı aldım.

her arabanın alıcısı beğeneni var

daha bir ay önce hasar kaydı 700 tl olan ama sağ kapı hariç tavan dahil boyalı arabamı (2008 clio symbol) 20000 tl ye sattım. zaten siz doğruları söylemeseniz bile exper de çıkacağı için yalancı duruma düşersiniz. tabi ki piyasa değerinin altında gider araba ama gider

satıcının gerçekten dürüst olması ve boya badana:) hariç motorla alakalı bir sorun ya da kronik bir sorun varsa söylemesi gerek. çünkü experlerde bu tam olarak çıkmayabiliyor.

araba 1 ay önce olsa idi bakardım açıkçası ama nasip. hayırlı satışlar

Geri