2011 Opel Astra Essentia Easytronic- Dizel otomatik

Kodla Büyü
Teşekkürler hocam. Hocam çok fazla değil inanın. Pazarlık payım da var. Nasip.

dizel otomatik icin çok değil lakin plakayı kapatma yönteminiz biraz amatörce.

Arabayı yıkayınca o geçti elime onu koydum. Haklısınız. :+1:

Bende de aynı yılın manuel vitesi var. 45 'den aşağı vermem ben de. Bence fiyatını sonuna kadar hak eden arabalardan biri

merakımı hoşgörün hocam birşey sormak istiyorum. sizin arabanız gibi bir araba arıyorum. ancak bu yarı otomatiklerde şanzuman vs gibi problemler sık yaşanıyor mu. ya da alırken manuel-otomatik-yarı otomatik hangisi en güzelidir...

Rica ederim hocam. Tabiki bilgi vereyim.
Ben de bu arabayı alırken aynı soruları sorup durdum. Çok araştırdım. Bildiğim kadarıyla yakıt ekonomisi dolayısıyla birçok firma yarı otomatik şanzıman kullanıyor. Çünkü tam otomatikler çok yakıyor. Bildiğim kadarıyla opelin yarı otomatiği, otomatikleştirilmiş manueldir. Yani belirli bir devire çıktığınızda robot kol sizin için vitesi otomatik atar. Bu yüzden yakıtı çok ekonomiktir. Aynı şeyi bana da birçok kişi söyledi. Ama Allah'a şükür arabamda herhangi bir sıkıntıyla karşılaşmadım. O kadar manuele benziyor ki debriyaj balata sistemi bile var. Bakımlarını düzgün ve zamanında yaptırdıktan sonra kronik bir sıkıntısı yok. Ben şanzıman yağını da değiştiriyorum. 1. viteste hareketlenirken ağır hareketleniyor. Ama sonraki viteslerde normale dönüyor. Eğer çok dur kalk bir trafikteyseniz yorabilir sadece. Yakıt ortalaması ş. içi ş. dışı 5,5 dizel için çok iyi bir rakam. Sorularınız olursa burdan veya dm den sorabilirsiniz.

Re: Ynt: 2011 Opel Astra Essentia Easytronic- Dizel otomatik

Ucuzunu alma elini yakar
5 liraya düşürdü pişmaniyeci yaşar.
Az evvel öğrendim, Kemal sunal filminden ve Hoşuma gitti.
Kimse üzerine alınmasın. Maksat başlık yukarı.
Alana-Satana hayırlı olsun.

Re: Ynt: 2011 Opel Astra Essentia Easytronic- Dizel otomatik

Fiyat düşmüş hocam.
Maksat duyulsun.
.
İyi Satışlar.

Araç satılmıştır. İlginize teşekkürler. Başlık silinebilir

Hocam kaça saydiniz
Hayirli olsun alana ve satana.
Tam aradigim aracti ama şu an o kadar para yok

Hocam 45500 e verdim gitti. Burdaki arkadaşlardan birine vermeyi çok isterdim. 46000 e düşürmüştüm son fiyatını. Burdaki bi ilçeden bi arkadaş geldi aldı gitti. Hayırlı olsun alana inşaallah.

Geri