2011 Hizmetiçi Eğitim Planı

Kodla Büyü
ben kaç gündür mebsisden bakıyorum 2011 erkek teknik genel müdürlüğünün eğitimlerini yayınlamasını bekliyorum iyi oldu sağol

mebbis Hizmet İçi Modülünden başvuru yapmak istediğimde sadece OCAK-ŞUBAT 2011 Merkezi eğitimler çıkıyor. Diğer ayları göremiyorum. Ama pdf olarak indirilen dosyada diğer ayların planlamaları yapılmış. Şubattan sonrası için başvurusu açılan varmı arkadaşlar?

ozgurel' Alıntı:
mebbis Hizmet İçi Modülünden başvuru yapmak istediğimde sadece OCAK-ŞUBAT 2011 Merkezi eğitimler çıkıyor. Diğer ayları göremiyorum. Ama pdf olarak indirilen dosyada diğer ayların planlamaları yapılmış. Şubattan sonrası için başvurusu açılan varmı arkadaşlar?

aynı durum bendede var hocam.muhtemelen düzelir.ayrıca isikayhan hocamada teşekkürler bizler için yararlı bir çok konu başlığı açıyor.takipçinizim hocam ;)

Bunlara seçilme olasılığımız kaç ki? ben geçen sene bikaçtane yazmıştım hiçbiri çıkmadı:(

sanırım şimdilik sadece başvuru tarihi bu yıl biten faaliyetler görünüyor

mahalli kurs ve seminerler bizde daha açıklanmamıs en neye göre açıklanır bilen var mı?

Web Otomasyon (Php-Mysql) Kursu
Bilgisayar Programcılığı (Visual Studio 2008 C#) Kursu
Web Programcılığı (VB.NET I. Kademe) Kursu
Bilgisayar (İleri Excel) Kursu
Bilgisayar (Ofis İleri Seviye) Kursu
Bilgisayar (Flash) Kursu
Web Tabanlı İçerik Geliştirme (I. Kademe) Kursu
Network (BTT ve CCNA1) Kursu

ilk defa kurslara başvuru yapacam ama hangilerine başvursam hangisini elesem karar veremedim. çıkacağıda belli değil ama bi şansımı deneyeyim. 5 tanesine başvuru hakkımız varmış. hangilerini tavsiye edersiniz.

Geri