2011 BBNet EN'leri belli oldu..

Kodla Büyü
Re: BBNet ve ÇizgiTegem beni mutluluktan delirttiniz!

Cemal TANER' Alıntı:
Sn sarı_sarı hocam bbnet enlerinde seçildiği için herhalde bu hediyeleri aldı. Niyazi Hocamıza ve yönetimdeki arkadaşlara (Özellikle Selime) teşekkür ederim .

Allah yüzünüzden gülümsemeyi eksit etmesin....

Eyvallah cemal abi, çizgi-tagem'in, niyazi beyin verdiği fırsatları arkadaşlara ulaştırmaya vesile olabiliyorsak ne mutlu.

Katkı sağlayan tüm arkadaşlara ne kadar teşekkür etsek az, keşke imkan olsa da daha fazlası elimizden gelse. İyi ki varsınız arkadaşlar..

Nice paylaşım dolu yıllara inşallah..

Cemal TANER' Alıntı:
Sn sarı_sarı hocam bbnet enlerinde seçildiği için herhalde bu hediyeleri aldı. Niyazi Hocamıza ve yönetimdeki arkadaşlara (Özellikle Selime) teşekkür ederim .

Cemal Hocam, Hayatta tesadüflere hiç inanmam zaten, her şey sebeplidir ;
öyle bir anda geldi ki, duygularımı kelimelere dökmekte çok zorlanıyorum.
Keşke birileri benim o paketi heyecanla açışımı, zıplayışlarımı vs. çekseydi de burdan paylaşsaydım.

BBNet En'lerine gönderilen hediyeleri alamamıştım, bi süredir foruma giremiyordum bazı sıkıntılardan dolayı.

Niyazi Hocamıza ve yönetimdeki arkadaşlara (Selim Bey'e) çok ama çok teşşekkür ederim.
Hepinizin yeni yılı kutlu olsun. Sağlıklı, mutlu nice yıllar ve başarılarınızın devamını diliyorum.

the_korsan' Alıntı:
Cemal TANER' Alıntı:

Eyvallah cemal abi, çizgi-tagem'in, niyazi beyin verdiği fırsatları arkadaşlara ulaştırmaya vesile olabiliyorsak ne mutlu.

Katkı sağlayan tüm arkadaşlara ne kadar teşekkür etsek az, keşke imkan olsa da daha fazlası elimizden gelse. İyi ki varsınız arkadaşlar..

Nice paylaşım dolu yıllara inşallah..

bu güzel hediyeniz elime ulaştı çok teşekkür ederim. :++:

Hacı sen zaten delisin buna gerek yoktu. :D
Güle güle kullan hediyelerini Niyazı beyin inceliğine teşekkürler.

okursan arkadaşım kıskanmayalım lütfen, askerden gel sana kız istemeye de gitcez kupa da alcaz tamam mı?

the_korsan o kadar güzel bir süpriz oldu ki, İstiklal Marşı töreni öncesi hocanın biri söyledi paket geldiğini, nasıl okudum marşı nasıl çıktım merdivenlerden hatırlamıyorum. Paketi açtığım anlarda etraftakiler "şok" olmuş bakıyorlardı, nasıl delirdiysem :) :eek:k teşekkür ederim ya çok duygulandım gerçekten..
Sizleri de mutlu edenler çooooooooooook olsun!

hasari' Alıntı:
Hacı sen zaten delisin buna gerek yoktu. :D
Güle güle kullan hediyelerini Niyazı beyin inceliğine teşekkürler.

aman hacım öyle deme mazallah adım çıkcak :mrgreen:

Hasaricim deliyim ama mutluluktan delirmemiştim ki .. Bi kere de mutluluktan delirdim işte :roll:

hocam bende satın almıştım çizgi-tagem'in setini. size de hayırlı olsun :+1:

Bazısı satın alır bizi destekler; Allah razı olsun. Gerçekten de sarı_sarı arkadaşımız gibi çok benzer duygularda olduğun anlar olmuştur benim de. Ben de bazen böyle iyi mesajlar alır ve atarım üstümden o kötü duyguları. eklam olmasın diye pek bahsetmedik ama "EN" lere bir şeyler gönderdik ,şte; karınca kararınca. Daha da göndereceğiz :)

Böyle mutlu ediyorsa bende kendime bir tornavida seti alıp geleyim :mrgreen:

Güle güle kullanın hocam. Bilgisayar bilişime ve Niyazi hocama sizin mutluluğunuzda tüm emeği geçenlere teşekkürler. bu arda tornavida mükemmel. Bir yarışma vesilesiyle gönderilmişti. Her gören hayran kalıyor :)

Bana da az önce ulaştı. Tekrar teşekkürler.

suatozt' Alıntı:
Güle güle kullanın hocam. Bilgisayar bilişime ve Niyazi hocama sizin mutluluğunuzda tüm emeği geçenlere teşekkürler. bu arda tornavida mükemmel. Bir yarışma vesilesiyle gönderilmişti. Her gören hayran kalıyor :)

hocam ne olur tornavidanın güzelliğinden değil eğitim setinin güzelliğinden bahsedin :)

the_korsan' Alıntı:
suatozt' Alıntı:

hocam ne olur tornavidanın güzelliğinden değil eğitim setinin güzelliğinden bahsedin :)
Hocam eğitim setinin güzelliği kelimelerle ifade edilemiyor malesef. Kelimeler ancak tornavidya yetti :mrgreen: :mrgreen:

sarı_sarı' Alıntı:
okursan arkadaşım kıskanmayalım lütfen, askerden gel sana kız istemeye de gitcez kupa da alcaz tamam mı?

the_korsan o kadar güzel bir süpriz oldu ki, İstiklal Marşı töreni öncesi hocanın biri söyledi paket geldiğini, nasıl okudum marşı nasıl çıktım merdivenlerden hatırlamıyorum. Paketi açtığım anlarda etraftakiler "şok" olmuş bakıyorlardı, nasıl delirdiysem :) :eek:k teşekkür ederim ya çok duygulandım gerçekten..

gitmesine gidelim de kimi isticez :D

omd' Alıntı:
sarı_sarı' Alıntı:

gitmesine gidelim de kimi isticez :D

sana kız mı yok kankam, helal süt emmiş birini buluruz elbet ;)

şşş twitterden devam edin :)

ben askerliği bitirene kadar etraftan aday bakın sen :D

Niyazi SARAL' Alıntı:
Bazısı satın alır bizi destekler; Allah razı olsun. Gerçekten de sarı_sarı arkadaşımız gibi çok benzer duygularda olduğum anlar olmuştur benim de. Ben de bazen böyle iyi mesajlar alır ve atarım üstümden o kötü duyguları. Reklam olmasın diye pek bahsetmedik ama "EN" lere bir şeyler gönderdik işte; karınca kararınca. Daha da göndereceğiz :)

Çok teşekkür ederim Niyazi Hocam, anlayışınız için de ekstra hayranım size :)

Niyazi bey, selimcim, emeği geçenlere teşekkürler. :+1:

herkese teşekkürler daha elimize ulaşmadı ama gelir yakında nasılsa :alkis: :alkis:

Geri