2011-2012 6-7-8. Sınıf BT Yıllık Planları

Kodla Büyü
eda_y' Alıntı:
Uzun süredir ilk defa hazır plan kullanayım dedim. Emeği geçen arkadaşa teşekkür ederim. özellikle excel formatında hazırlamış olması ve her birini aynı dosyaya kaydetmiş olması içinse ayrıca teşekkür ederim.
Bu arada dikkatimi çekti de, planlarda belirli gün ve haftalar bölümü yok. bu kısım zorunlu değil mi arkadaşlar? Ben yıllardır koyuyorum da, internetteki planların hiçbirinde yok. Siz koyuyor musunuz? Müdür uyar mıyor mu?

Birşey değil hocam... :wink:
Walla hocam ben hiç doldurmadım o bölümü, müdür de birşey söylemedi bugüne kadar...

İlginç.Ben de geçen seneler hep istemişlerdi. ÖZellikle bi müdürm vardı o zorunlu diye uyarmıştı beni. Bu sene ben de bu şekilde deniyyeim bakalım. :? Uyarırlarsa bir sütun daha eklerim :D

eda_y' Alıntı:
İlginç.Ben de geçen seneler hep istemişlerdi. ÖZellikle bi müdürm vardı o zorunlu diye uyarmıştı beni. Bu sene ben de bu şekilde deniyyeim bakalım. :? Uyarırlarsa bir sütun daha eklerim :D

Uyarırlarsa hocam hazırladığını bizimlede paylaş nasıl oluyor bizde görelim... :)

Tabi ki. Bu hafta sonuna kadar belli olur zaten. Okul müdürlerinden biri uyarırsa o okulun planını değiştirip eklerim buraya.

7. VE 8. SINIFLAR GÜNCELLENEREK 2011-2012 HAFTALARA GÖRE DÜZENLENMİŞTİR. İYİ ÇALIŞMALAR ARKADAŞLAR...

Ekli dosyalar

• 7-8 PLAN.rar
    248.1 KB · Görüntüleme: 215
kimse belirli gün ve haftalar bölülmü için bişey demedi. ben de aynen kullandım:) Teşekürler

Geri