2011-2012 Öğretim Yılına Hazırlık Ödeneği (RESMİ YAZI)

Kodla Büyü

*cem62*

Seçkin Üye
Seçkin Üye
15317.jpg

http://www.meb.gov.tr/duyurular/duyurul ... denegi.pdf

çok yakında formatörler öğretmen sayılmadığı için formatörlere ödenmez ibaresini görürseniz hiç şaşırmayın :mrgreen:

Arkadaşlar eşim öğretmen 19.9.2011 tarihinde doğum iznine ayrılacak, yukarıda ki yazıda fiilen çalışanlar deniyor. Eşim doğum izninde gerekçesiyle ödeme yapılmayabilir mi? Bilen arkadaşlar açıklarsa çok seviniriz.

ilk3r' Alıntı:
Arkadaşlar eşim öğretmen 19.9.2011 tarihinde doğum iznine ayrılacak, yukarıda ki yazıda fiilen çalışanlar deniyor. Eşim doğum izninde gerekçesiyle ödeme yapılmayabilir mi? Bilen arkadaşlar açıklarsa çok seviniriz.

bu para muhtemelen ekim gibi ödenecek her sene böyle oluyor ve çalışan yani izinde olmayanlara ödeniyor ama eşiniz ocak ayında başlarsa göreve %50 sini öncesinde başlarsa %75 ini alabilir.

Bakanın imzasını ilk defa gördüm. Farklı bir hissiyat :shock: uyandırdı bende hakkımızda hayırlısı.Geçtiğimiz kasım ayında bakanlar kurulu 570TL eğitim ödeneği vereceği kararını almıştı zaten.Meblağ pek süpriz olmadı benim açımdan.

Geçenlerde memurlar.net te 19-25 arası yatırılması için yazı gönderildiği haberini okumuştum. Doğru mu göreceğiz.

gecen yıl en gec yatan illerden biri Eskişehir'di. bu yıl da ben 1 haftadan önce beklemiyorum.

26 eylül 2012 hesabıma netten baktım halen yok bu sene en geç yatan kırıkkale olacak galiba.

bu iş neye döndü biliyor musunuz?Elin adamı dev platformla petrol arıyor sen de koskoca balıkçı teknesi ile araştırma yapıyorsun koca akdenizde kardeşim yapmayın ayıp be hani bilim

Geri