2008 Yılı Tüm Türkiye Sınav sonuçları imiş

Kodla Büyü
ekisk çok fazla örneğin kendi adımı bulamadım listede ayrıca 71 ve 56 puan alan 2 arkadaş daha biliyorum onlarında adını bulamadım listede

eksikler var ama çok büyük bir bölümünü kapsıyor.. hayırlısı olsun bakalım hepimiz için.

Ellerine sağlık.
Kaynak gizli heralde bu konudaki sorulara pek cevap vermemişsin.
Siirtten de bikaç eksik var.

arkadaşlar acaba bu ismi olmayankişilerin sınav şartlarının uymaması söz konusu olabilrmi. ismi olmayanlar bu konuda cvp verirse ii olacak sanırım

bu listede fazla var yani girmeden yazılmış kişi çok.birde hiç gözükmeyenler var ben ve arkadaşlarım gibi.kesinlikle güvenilir değil...

Arkdaşlar sınava 4200 civarında kişinin girdiğini duymuştum. Eksik var.

ya arkadaşlar ilginçsiniz ben yokum diyorum bazıları tamı tamına doğru diyor.üsküdardan bildiğim 5 kişi var sınava giren burada hiç yok ümraniyeden 1 kişi bu listede var o da sınava girmedi.

Arkdaşlar bence de liste doğru. Kimi illerde ufak tefek eksiklikler olabilir. Dosyanın özelliklerine bakarsanız. 19.03.2008 tarihinde saat 09:03 te kaydedilmiş. Yazan bilgisi ise hp olarak görünüyor. Muhtemelen hp marka bir iş bilgisayarı.
Sınav sonuçları 18.03.2008 de saat 17:00 sularında belli oldu. Bence hiç kimse T.C. kimlik numarası sallayarak veya başka yöntemlerle bu dosyayı bu kadar kısa sürede hazırlayamaz.
Velhasıl sıralama listesinin (Şanlıurfa eksik :? ) bu olduğunu düşünüyorum.

net008' Alıntı:
Arkdaşlar bence de liste doğru. Kimi illerde ufak tefek eksiklikler olabilir. Dosyanın özelliklerine bakarsanız. 19.03.2008 tarihinde saat 09:03 te kaydedilmiş. Yazan bilgisi ise hp olarak görünüyor. Muhtemelen hp marka bir iş bilgisayarı.
Sınav sonuçları 18.03.2008 de saat 17:00 sularında belli oldu. Bence hiç kimse T.C. kimlik numarası sallayarak veya başka yöntemlerle bu dosyayı bu kadar kısa sürede hazırlayamaz.
Velhasıl sıralama listesinin (Şanlıurfa eksik :? ) bu olduğunu düşünüyorum.

bul bakiiiim o zaman beni Murat selim EKEN

Vallahi liste doğru hatay dan 80 kişi sınava girmiş. Ben bu kadar beklemiyordum doğrusu. İlçemde 2. il genelinde 10. sıradayım inşallah hayırlısı olur

maraş il geneli %90 oranında tam sayılır
ki çimenin listesi ile de birebir uyuşuyor
maraş il tamam gibi
sadece bi kaç eksik var oda çimenin listesinden ekleyince il tamam oluyo
listenin kaynağı neresi ise sağlam bi yerden alınmış (sadece k.maraş için konuşuyorum )
hazırlayanın ellerine sağlık
çimen abimizinde iki kere ellerine sağlık tabii
onun hakkı ödenemez zaten

hafta içi sağlam listeler ellerimize ulaşır inş. eğitek tarafından
karşılaştırırız...

ya arkadaşlar listenin nasıl olduğunu söyleyeyim size. bu bir tahmin tabiki. biz sınav başvusurusu yaptığımız zaman il mem lerde eski eğitici arkadaşlar bilirlerki illerinde sınava girenlerin liste dökümünü alabiliyorlar. ve yine muhtemel bir düşünce olarak belirteyimki
eski eğitici arkadaşlardan bazıları kendi aralarında bunları herkes kendi ilinin sonuçlarını alarak bir exel dosyasında toplamış bazı illerin olmamasının nedeni ise oradaki eğitici arkadaştan kaynaklanıyor diye düşünüyorum.

DuduDillim' Alıntı:
Arkadaşlar bir sitede buldum, ne kadar doğrudur bilmiyorum
Vatandaş bazı kişiler olamayabilir diye yazmış..

Arkadaş bunu bir sitede bulmuş. Bana pek inandırıcı gelmedi. Dikkat ederseniz arkadaşın 1. mesajı.
Mesajı yazan arkadaş büyük bir ihtimalle eğitici ve forumda aktif olarak bulunan biri. Herhalde formatör5555 arkadaşa açılan soruşturma gibi bir soruşturma geçirmekten çekindiği için başka kullanıcı ile yollamıştır.
Bu sebeplerden listeye güvenebilriz. Kendisininde belirttiği gibi liste tam değil zaten ama var olanlar doğrudur bana göre.

berkay07' Alıntı:
ya arkadaşlar listenin nasıl olduğunu söyleyeyim size. bu bir tahmin tabiki. biz sınav başvusurusu yaptığımız zaman il mem lerde eski eğitici arkadaşlar bilirlerki illerinde sınava girenlerin liste dökümünü alabiliyorlar. ve yine muhtemel bir düşünce olarak belirteyimki
eski eğitici arkadaşlardan bazıları kendi aralarında bunları herkes kendi ilinin sonuçlarını alarak bir exel dosyasında toplamış bazı illerin olmamasının nedeni ise oradaki eğitici arkadaştan kaynaklanıyor diye düşünüyorum.

bu fikir bana da mantıklı geliyor. çünkü istanbul - zeytinburnu'nun eğitici formatörü yok ve zeytinburnu listede görünmüyor. yani ilgili ilçede sınava girenlerin listesini verecek birisi yoktu dolayısıyla zeytinburnu ilçesi listede görünmüyor.

berkey kardeşim ben eğiticiyim ve dediğin gibi bir şey yok eminim . doğrusunu oguz-efe arkadaşımız söylemiş. forumda aktif eğitici olan ama kendini gizlemek isteyen bir arkadaş sisteme girmiş ve sorgulatmış tüm sınava girenleri ama bazı illerde eksikler var mesela ben yokum o da yarın bir gün eğitek açıklayınca belli olur.

cimenwd' Alıntı:
eksik var evet. Ben 67 puanlıların en alt sırasına geliyorum :oops: :cry: :cry: :cry:

hocam senin listen isme göre sıralıyor. burdaki liste ise ile göre sıralamış ondan... bu seferde ben en üstteyim. sanki bi işimize yarıyacakda... 67 ler arasındaki sıralama konuştuğumuz şeye bak.

Geri