2008 hyundai getz dohc 1.4 fiyatı nasıl?

Kodla Büyü

turaneyup49

Site Gezgini
arkadaşlar 2008 getz dohc 1.4 abs, klima, italyan sıralı sistem tüp var. sağ çamurlukta yüzeysel boya var.muayenesine daha 7-8 ay kalmış. kaskosu yeni yapılmış. 4 adet kar lastiği yeni. 4 adet normal lastik var. 1.6500 nasıl fiyat. bir arkadaş satıyor. kararsız kaldım. yardımınızı bekliyorum.

turaneyup49' Alıntı:
ben de öyle 15-15.5 fiyat çektim adam inmiyor.

şimdi inmezse 1 ay sonra iner hocam öyle direttiğin fiyata araba satma devri bitti. Galericiler 14-14,5 dan 1 kuruş fazla vermez.

azaz' Alıntı:
şimdi inmezse 1 ay sonra iner hocam öyle direttiğin fiyata araba satma devri bitti. Galericiler 14-14,5 dan 1 kuruş fazla vermez.

:) hocam haklısın ben de o fiyata almayı pek düşünmüyorum. görüşlerinizi alayım dedim. araç sahibi fiyat indirmezse başka araba bakarız artık.

azönce sahinden.cm da gördüm 2009 hundai getz 4000 km de 18.500 dü. buna göre daha iyi sanki

yakışır eyup hocama
bu arada gültekin ben eyupcum :)
getzler güzel tavsiye ederim arkadaşım da var içi sınıfa göre bayagı geniş,yol tutuşu biraz zayıf o kadar.
bir de araba alırken çok millete sorma senin hoşuna gittiyse al fiyatı da fahiş değil bence,sen gidip sıfır araba bile alsan millet bi kulp takar bunu unutma,önemli olan senin begenmen :+1:

hocam kesinlikle tavsiye etmem..
bence benzinli getz alma..
arkadaşımda vardı ş.içi (izmir) 350 krş yaktığını ve satmak istediğini söylüyordu..
ben getz 2007 dizel abs klima hv yast modelini aldım 4-5 ay önce 17'ye..
ş.içi 150 -170 krş arası yakıyo..
bastı mı da kaçıyo..
kesinlikle dizel tavsiye ederim..

benzinlisi keseye zarar, tüp taktırsanız bagaj ufak. dizeli düşünürseniz belki daha mantıklı olacaktır. 2006 modeli dizeli olan arkadaşımda (yeni sayılıır 15bine aldı) bakmıştım motor filan çekişi iyi, yol tutuşu araba 1100 kg filan galiba ama iyi değildi, iç dizayn kalitesi de vasattı, iç hacim ise dıştan göründüğü kadar kutu gibi değil.
ama bu paraya da ancak bu kadar.

Son olarak aracınızı sevmeniz önemli, kralını alsanız yine birilerine danışsanız olumsuz yönler duyacaksınızdır.

seventyseven' Alıntı:
yakışır eyup hocama
bu arada gültekin ben eyupcum :)
getzler güzel tavsiye ederim arkadaşım da var içi sınıfa göre bayagı geniş,yol tutuşu biraz zayıf o kadar.
bir de araba alırken çok millete sorma senin hoşuna gittiyse al fiyatı da fahiş değil bence,sen gidip sıfır araba bile alsan millet bi kulp takar bunu unutma,önemli olan senin begenmen :+1:

hocam ilkin isme baktığımda timur hoca sanmıştım. :)

doğru söylüyorsun gültekin hocam fiyatı çok değil fakat acemi olduğum için şimdi alsam da kışın kardan dolayı kullanamam. ocak ayı vergisiyle birlikte 17000 bulur fiyatı. almaktan vazgeçtim.

Geri