2008 Focus Hb

Kodla Büyü

DotCom

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Merhaba,

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita- ... 499/detay/

2008 Focus 1.6 benzinli

Özellikleri ABS 4 hava yastığı, hız sabitleyici, yol bilgisayarı, 4 cam otomatik elektrikli yan aynalar. Kol dayama, sis farı, park sensörü.
78 bin orjinal km.de
Hiç LPG takılmadı.
Gerçek 2. sahibinden
Triger ve fren balataları değişti. Amortisörler yenilendi. Bakımları tam olarak zamanında yapıldı.
Mesaj ile ulaşabilirsiniz. Pazarlık cüzi miktarda yapılabilir.

38.000 TL ye bırakacağım

güzel araba hayırlı satışlar hocam. 1 ay önce olsaydı düşünürdüm

bu aracın aynısı 2010 modellisini dizel olanını tramer kayıtsız olanını arkadaşım satıyor 42 bin e

Fiyatı güncelledim arkadaşlar. 38 bin TL'ye bırakacağım.

ilan onay sürecinde

Daha önce aynı arabanın sedanını kullandım.Performans olarak gayet iyi bir araba lakin focusa benzinli binmek konusunda ne diyeceğimi bilemedim tercih belki de imkan meselesi.Ayrıca param olsa bu aracı kesin alırdım.Hayırlı satışlar

Güncel :)

Aradığımız aracı bulduk gibi, piyasaya göre iyi fiyat arkadaşlar. Düşünen gerçek alıcılar için fırsat

İlan güncel arkadaşlar

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

2009 Model
130 Bin Km

LPG li

Yeşil araca 45.000 TL yazmışlar, gözlerimle gördüm.

Bunun yanında gerçekten uygun fiyata bırakıyorum.

29 Mart güncel

Bir kişiyle anlaşmıştık, kredi başvurusunda sorun çıktığı için vazgeçti.

DotCom' Alıntı:
İlan tekrar yayında
Merhaba hocam. Ilanizdaki "4 5 parcasi boyali.... " ifadesini kardirirmaniz bence iyi olacak. Ben hizlica ilanin aciklamasini okudum ve bu yazidan dolayi bu fiyat etmez dedim. İlanı hizlı okuyan kişiler yanlış anlayabilir

Bir arkadaşıma önerdim hocam son 38.000 pazarlığı aklından geçirme dedim. Bana dönerse bende size dönerim.

mcö' Alıntı:
Bir arkadaşıma önerdim hocam son 38.000 pazarlığı aklından geçirme dedim. Bana dönerse bende size dönerim.
Tamam hocam.

Geçmişi belli. İlk sahibi de öğretmen arkadaşımız.

Güncel arkadaşlar

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Geri