2006 Model Getz

Kodla Büyü
Bende 2005 i var, çok memnunum, kaldiki 2006 daha iyi yol bilgisayarı filan da olmalı, fiyat iyi, sanki kilometre fazla biraz, muhakkak servisine göster derim, biliyorsun 5 yıl garantili,

Bende 2007 si var fakat dizel modeli. Cok cok memnunum ki bir türlü satamıyorum. Sanırım benim arabam 18000 gibi gider ve 28000 de. o yüzden fiyat fazla geldi bana

Hocam fiyat yine iyi bence.Km biraz fazla gibi ama zaten km 50000 den az olsaydı fiyat 1500 veya 2000 artardı.

Getz i Hatay'da pek tavsiye etmiyorlar ama neden bilmiyorum. Fakat bence orta seviye bir memur arabası. Yani fiyat iyi bence hocam. Yine de opel, toyota bakabilirsiniz.

2005 getz 1.3 benzinli var, bir araba bu kadar şehirli ve bu kadar rahat mı olur. İlk kullandığımda kaportanın önünü göremediğim için panik oluyordum, şimdi resmen makineyle bütünleştik:)

toyata opel veya ford elbette hundayi den daha üstün otomobillerdir. Fakat onlarında fiyatları farklıdır. Herkesin bütçesine göre alabildiği araba en iyi arabadır...

hocam bence biraz fazla geldi.cunku km si cok fazla adam ortalama senede 25 bin gecmis.

ama hundai ler guzel aractir hocam.
pazarlıkla 13 e falan duserse iyidir genede lpg taktirirsiniz artanla:)

hocam 13000 e alırsın pazarlık yap şuan piyasa durgun galericiler bile en fazla 12000 12500 verir.

renauult yetkili servisi 2004 model 50000 km de megane 2 sedan authentique orjinal kazasız araca 16000 veriyo sen düşün gerisini.

benzinli getzi tavsiye etmem..
arkadaşta vardı 350 civarı yaktığını söylüyodu ş.içi..
bende 2007 dizel var.. kesinlikle dizel tavsiye ederim..

linkteki arabayı sakın almayın..
ben o arabayı hyundai yetkili servise götürdüm..
1) sağ önden kazalı..
2) arabanın km'sini düşürmüşler..
km'si 120 küsür binde servis raporu çıktı arabanın..
3) araba tuzlada değil gebze de..
hala kızıyorum adama..
üç kağıtçının teki sakın kanmayın hocam..

umaykut' Alıntı:
linkteki arabayı sakın almayın..
ben o arabayı hyundai yetkili servise götürdüm..
1) sağ önden kazalı..
2) arabanın km'sini düşürmüşler..
km'si 120 küsür binde servis raporu çıktı arabanın..
3) araba tuzlada değil gebze de..
hala kızıyorum adama..
üç kağıtçının teki sakın kanmayın hocam..

l.n hani derler ya ; kavanoz dipli dünya diye....

bu adamlar nasıl uyuyorlar ; anlamıyorum...hayatları yalan olmuş....

yer yalan gök yalan....

yazmış cizmiş ; döşemiş........ulan adam bir yastığa kafasını koyarken düşünür be......korkar ; utanır ; çekinir.....

ya hocam ; inan zaten araba ile ilgili yazılanları okuduğum zaman ; şunu düşündüm....

BOŞ TENEKEDEN BU KADAR ÇOK SES ÇIKAR.....

yazmışta yazmış.....

bunun gibi birisidir kesin ;

geçen gün benim arabaya vurmuş ; kaçmışlar......

helal olsun be valla....

helal olsun....

Geri