2004-2005 Renault Clio Satan var mı?

Kodla Büyü

Cybershot

Üye
ESP,ABS,KLİMA,HAVA YASTIĞI vs olan kazasız boyasız darbesiz Clio lazım

Eğer satmayı düşünen varsa pm den mesaj atabilir mi?Teşekkürler.

hocam benim var abs, esp yok, klima 1 airbag var 1995 model 1.5 dci. 98000 km. metalik gri boyası kazası yok düşünürsen fiyatı 15500 ytl.

Arabada Boya dahi olmayan kazasız tertemiz 2004 model 58 binde Clio Seymbolüm var. Bakımları yapılmış masrafsız. 15.600 veririm.
Ama her parçası orjinal istediğiniz yere göürüp gösterebilirsiniz. Tüp yok...

1999 model 1.4 motor 2 airbag ,klimasız 127.000 km de clio hb(kazası yok) ne kadara alıcı bulur bir fikri olan varmı arkadaşlar.

Arkadaşlar geçen yıl ağustosta (2008 Ağustos) 2002 clio benzinli expression aldım ilk arabamdı heyacan olduğunda detaylı araştırmadan aldım 82000 kmde arabaya bu seneye varıncaya kadar abartısız olarak söylüyorum 1500 tüp ve 500 lastik dahil olmak üzere 5000 tl masraf yaptım delirecem arabamı o kadar temiz ve kibar kullanıyorum ki sanırsınız mercedese biniyorum bir türlü masrafı bitmedi daha dün 70 lire masraf açtı ah ettim renault bedava araba verse de almam biri ben bu arabayı 2 gün kullandım al bin desede binmem delirdim 1 senedir delirdim.

by_quardian hocam bu kadar masraflı mı anlamadım.Sebebi nedir?Clio yu herkes övüyor siz sövüyorsunuz :D

14.000 TL ye 2004-2005 dediğim gibi clio satan varsa arkadaşlar pm yollasanız.Dizel aramıyorum.

Cybershot' Alıntı:
by_quardian hocam bu kadar masraflı mı anlamadım.Sebebi nedir?Clio yu herkes övüyor siz sövüyorsunuz :D

14.000 TL ye 2004-2005 dediğim gibi clio satan varsa arkadaşlar pm yollasanız.Dizel aramıyorum.

Sayın hocam gerçekten clio yakıt cimrisi bir araç geniş aile arabası fakat inanın benim aracımdan çektiğimi bir allah bir ben bilirim. Evet 5000 tl nin 200 tl si lastikler ve tüp geri kalanıda masraf inan abartı falan yok masraf kesinlikle clio alma git hocam ford al ne bileyim başka bir araç al renault alma başın derde girer. Arkadaşım ford focus aldı inan masraf olmasın diye arka tarafta küçük bir kırmızı cam var tampondo onu bile değiştirmedi. Gel gör benim halimi aklıma gelen arızalarını söyleyim sana eksozdan kaçırma, direksiyon tamiri(bir ara odunlaşmıştı-direksiyon mili sorunu), hidrolik pompası arızası(yenilendi), hidrolik hortumu uzun yolda patladı, hala farları yeteri kadar aydınlatmıyor, sağ taraftaki kayış değişimi, yalan gelir sana motor takazu bile değişti ya delirmemek elde değil.. Devam edelim sağ akis arızası akis komple değişti rot rot başıda tabi... Daha basit basit niceleri kazandığımı sanayiyi verdim. Ama askere gideyim geleyim ilk işim bu arabayı satmak olacak ve kesinlikle ikinci el araba almayacağim alsam bile çok fazla araştırıp en fazla 1 yada 2 yaşında 10000 km geçmemiş bir araç alırım yada mondial marka motoruma binerim. İnan bana 2006 öğrenciyken aldığım mondial sıfır motor 3 sene sonra yeni yeni basit arızalar verdi onları yaptırdım şimdi şıkır şıkır buradan çıkardım araç SIFIR km alınır...

by_quadran hocam bilgileriniz için saolun.Sizin arabanın KM kaçta aldınız bazen şirket arabalarını satıyorlar ve tabiki araç batık durumda oluyor.Şirket arabalarından uzak dur Km si düşükte benim tercihim tabiki.Bende bakınıyorum ama satılık araba bulamadım benim kriterlerime uygun bir şey.

Arkadaşlar ben 2 ay önce 2008 symbol sedan 3000(üç binde) tertemiz okulda arkadaştan aldım 16500 tl ye nasıl iyi etmişmiyim

Geri