2001 Model Honda Civic

Kodla Büyü

celalettin27

Site Gezgini
Arkadaşlar benim kayınbiraderde aşırı temiz daha 65 binde 2001 model civic var

15-16 arası veririm dedi

Arabada hava yastıgı hariç diğer özellikler var
Sizce ne yapayım?

kayınbiraderiniz ilk sahibiyse ve arabanın tüm geçmişini biliyorsanız, fiyatın ideal olup olmadığını araştırın ve kaçırmayın. tanıdıktan araba almak avantajdır. ek olarak acemi şoforde değilse o araba alınır ve gönül rahatlığıyla binilir. yıl/km çok güzel...

Arabanın geçmişini bilmiyorum ama kayınbirader baya bi ince eleyip sık dokuduktan sonra aldı
Araba gerçekten çok çok temiz ve gümüş gri renginde

1.4 tür büyük ihtimalle hocam, piyasası o civardır zaten. 15 iyidir temizliğine hürmeten ama 16 düşündürür.

celalettin27 arkadaşımızın bahsettiği arabadan almayı düşünüyoruz ev arkadaşıma. İlgilenen olursa alınık Honda civic !!!

3 4 yaşından büyük araba alınmaz...
kmsi çok düşük olsada arabanın çoğu parçası değişmesi gerekiyor...2001 cilio RTA var bende.2004 yılında 49binde aldık.5 6 yılda 15 bin km yaptık çok az kullanıyorduk ,şimdi ayda bin km falan yapmaya başladım arabada yürüyen aksanında bir sürü şey değiştirdim...

alcağınız araba 1,4 ve tüplü olmasını tavsiye ederim...yoksa gezmeniz çok zor maddi anlamda...lpg 2150 benzin 3700 ve sürekli zam geliyor...

2001 model arabaya o fiyat çok değil mi hocam?? çok acil değilse biraz daha biriktirip sıfır araba alınabilir..

23-25 arası fiatlar var hocam punto.. işini görür.. dizel aldın mı istediğin yere git:)

bende de 2000 model honda civic var hocam, hatta benimkide 1.6 ies ve benimkinde de sadece hava yastığı yok aynı araba sayılır yani.. 2007 temmuzda 15.5 a almıştım gecen bi arkadaşım 16 verdi vermedim.. 3 senedir biniyorum Allah nazardan saklasın bi defa akü bitti o da arıza sayılmaz zaten, hiç bi arızasını görmedim, hiç kontak kapatmadan çanakkaleden antalyaya gittiğimi bilirim. Eğer temizse çarpığı filan yoksa kaçırma derim, 25-30 verip sıfır fiat renault alacağına hondanın 2. elini al pişman olmazsın hatta bulabiliyosan hondanın 2004-2005 modeli de güzeldir

memoras' Alıntı:
bende de 2000 model honda civic var hocam, hatta benimkide 1.6 ies ve benimkinde de sadece hava yastığı yok aynı araba sayılır yani.. 2007 temmuzda 15.5 a almıştım gecen bi arkadaşım 16 verdi vermedim.. 3 senedir biniyorum Allah nazardan saklasın bi defa akü bitti o da arıza sayılmaz zaten, hiç bi arızasını görmedim, hiç kontak kapatmadan çanakkaleden antalyaya gittiğimi bilirim. Eğer temizse çarpığı filan yoksa kaçırma derim, 25-30 verip sıfır fiat renault alacağına hondanın 2. elini al pişman olmazsın hatta bulabiliyosan hondanın 2004-2005 modeli de güzeldir

Hocam vurugu darbesi boyası yok
Full orjinal

hocam yaslı araba alırken tanıdıktan almakta fayda var.gecen gun sanayiye arkadasın arabasını goturduk.orada honda civic vardı 2000 model adamla muhabbet ettik biraz oda yeni almıs 17 milyara km si de 100.000 den fazlaydı.sen 15 e alırsan fiyat guzel km guzel.motor da 1.6 orasıda guzel. bence aracı bir ekspertiz yaptır honda servisinde temizse al

celalettin hocam bilende konuşuyor bilmeyende, sen benim yorumumu dikkate al, adam renoyla hondayı kıyaslamış.reno arabasının sıfırıda dandik 10 yaşındaki tabi dağılır. tanıdıktan aldığın arabadan daha iyisi yoktur.

hondanın bagajı küçük ve yakıt olarak memnun kalacağınızı düşünmüyorum. konfor olarak sözüm yok. bence japon düşünüyorsanız Toyotadan şaşmayın. yolda bırakmaz,bagajı büyük,az yakar. honda o kadar para bağlamayın hocam. benim fikrim bu sonuçta alacak sizsiniz:)

Güzel araba bence.. Ben olsam alırdım - piyasasını bilmiyorum arabanın - çok temizse piyasa fiyatından 1-2 milyar fazla verilebilir. Araç güzel

muluca' Alıntı:
hondanın bagajı küçük ve yakıt olarak memnun kalacağınızı düşünmüyorum. konfor olarak sözüm yok. bence japon düşünüyorsanız Toyotadan şaşmayın. yolda bırakmaz,bagajı büyük,az yakar. honda o kadar para bağlamayın hocam. benim fikrim bu sonuçta alacak sizsiniz:)
bagaj olayı toyotaya göre biraz küçüktür ama öyle çok küçük bi bagaja sahip değildir normal ebatlardadır, yakıt olayına kesinlikle katılmıyorum honda piyasadaki en az yakan arabalardandır..Share arkadaşa katılıyorum, ben sıfır clioyla 2001 model hondayı bile karşılaştırmam

hocam kesinlikle al bende 1.4 is var 99 model çok memnunum ekonomik anlamda sıkışmazsam satmayı düşünmüyorum. satsamda yine honda alırım.
doganksk arkadaş cliodan bahsediyor. hiç bağlantı kuramadım. Ki senin alacağın araç 1.6 İES km side çok uygun.

Hocam bahsettiğiniz araç çok uygun gerçekten. Kmsi , kazası olmaması gibi özellikleri göze çarpıyor.15 - 16 arası bir fiyatı vardır.

Honda civic arıyorum ben de , başka satan varsa iletişime geçebiliriz?

Hocam al sen japon arabası. temiz de diyorsun. Rahat rahat binersin. Şimdiden hayırlı olsun

Geri