2001 Ford Focus GHİE Sunroof lu 130.000 km de. yardım...

Kodla Büyü

ok46500

Aktif Üye
Arkadaşlarlar 2001 Ford Focus GHİE Sunroof lu 130.000 km de., yeşil ama açık yeşil, döşeme vs. çok temiz. Motorunu göstereceğim. Ayrıca arabada en kalitelisinden sıralı sistem lpg takılı ve işli arkadaşlar...Alacağım öğretmen 2007 de bütün bakımlarını fazlasıyla yaptırdım diyo. İstedğin yere göster diyo. Araba sunroof lu arkadaşlar ve sedan fiyat olarakda 17.000 tl istiyor. Araç Ghie nin full u olduğunu söylüyor. Fiyat olarak nasıl arkadaşlar. Artıları ve eksileriyle yazarsanız memnun olurum yarın almak için tekrar yanına gideceğim. Arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum....

Arabanın özellikleri süper ama km si biraz fazla gibi. onu dert etmezsen al derim ben de..

Arkadaşlar 2001 de daha az km lisini bulmak nasıl olur bilmiyorum. Yarın ford servisini göstereceğim kendisi yok diyo ama ben yinede göstereceğim tam durumu nedir diye. Sizce yedek parça,kullanımı vs. özellikleri hakkında bilgi verirseniz memnun olurum. Fiyat konusunda da

8 senelik araba sonuçta km si normal bana göre.. fiyat olarak da uygun görünüyor ancak sen işini sağlama al derim ben git göstern servise ufak boya vs sorun olmazda aracın motorunu siz servise gösterin..

Serviste ne gibi bir sonuçta araba bana yarar arkadaşlar. Kusurada bakmayın çok soruyorum ilk arabam olacak inşallah bugün kullandım araba çok hoşuma gitti. 1996 XLİ toyota 14.000 tl alacaktım ama bu araca binince 3 fazla vereyim konfor olsun istedim ama bilmiyorum işte arkadaşlar.

Hocam XLI o kadar etmez zaten . Ama forda o kadar para vereceksen orjinal (parçası değişmemiş) ve hatasız olmalı (boyalı parça olmamalı) bence.

Hocam aynı özelliklerde daha düşük fiyatta var mı? Kişi öğretmen malum bugün ford servisleride kapalı old. için gösteremiyorum. Kendi ifadesine göre hiçbirşeyini kendiside alırken sormamış ama 2007 de aldığında serviste herşeyi yaptırmış. Faturaları hala duruyor. İçine binin tık ses yok araçta. Ama bugün artık sanayii ustalara göstereyim olmassa çünkü başka müşteriside var özellikler galericiler gelip soruyorlar onlarda 17000 TL vermişler söylediklerine göre hatta galerici ismi ve tel de veriyorlar verdiler diye ama bilmiyorum artık ne yapacağımı. Yarın malum okul var bizim ilçe ile ford servisi arası 135 km yani okul çıkışı diyeceğim ama yetişemem saat 16:00 dan sonra. Arkadaşlar bakalım ne yapacağım konusunda kararsızım...

hocam bende bir soru sorayım. :) Aldığımız arabayı Servise gösterirsek ne kadar ücret ödüyoruz? Sonuçta araba alana kadar 3-4 arabaya bakıyoruz.Hepsini servise götürürsek biraz pahalıya mal olmazmı? :eek:

Aslında haklısın pahalı olur. Servisler 50 TL ile 100 TL arasında alıyo bildiğim ama baktırmadan da içimiz rahat etmiyo. Sonuçta okadar para veriyoruz...

mart ayında 2004 Ghia (sunroof'suz) 1000'de üsküdar oto pazarından 17000 TL'ye aldık
120 TL'ye Ford servisinde ustaya sordurduk. bana kilometresi ve fiyatı çok geldi açıkcası

Hocam araba temiz,değişen ve boya yok. Öğretmenden devrininde almayacağım çünkü akrabam. Araba sürekli serviste bakım yapılmış faruraları mevcut. Ben bütün bakımlarını yaptırdım diyo. Sen sadece bineceksin diyo. 17000 tl den aşağıyada inmiyo devrinden dolayı bana araba 16.500 e gelecek yani hocam. Ama daha parasını vermedim araba bende ama hafta içi vereceğim. Sizce pahalımı???

Hocam servis yerine yıllardır babamın ustası var ona ve bir kabortacıya gösterdim adamlar aracı tanıdıklarını söylediler. Bu aracı gözün kapalı al adam çok titiz dediler. Parçaların zamanı gelmeden herşeyini servisinde yaptırdı diyolar. Adamlar plakayı görünce herşeyi söylediler. Şimdi servis bize 130 km uzaklıkta malum okul var izin yok. O sebebden gitmem öok zor. Okuldan sonrada yetişemem. Arkadaşlar araç full+full modeli ford focus 1,6 GHİA nın . Resminide atayım arkadaşlar...

arabayı bu kadar övüop bepğendiğine göre bence al gitsin. senin içine sindiyse 3 e 5 e bakma sonra keske alsaydım deme yani. Al gitisn sonrasındada piyasayı birdaha sorma. sonuçta acil sıkışan biri olur daha ucuza satan biri olur. ama bu senin aracının değerinin düşük olduğunu gösretermez.
şimdiden hayırlı olsun.

bu arada bu aracı bilmem ama bir ford kullanıcısı olarak kesinlikle tavsiye ederim.

bence de al...

kurcalama fazla.....

bahsettiğine göre ; aracın durumu ; özellikleri de iyi.....

al ; sonra ; da;

hayırlı uğurlu olsun....

bakmanın ; ve arabanın sonu yok çünkü...

Çok sağol hocam. İçime sinerek aldım. Birde ilk arabamdı almak zor oldu :) İnşallah kazasız belasız kullanmak nasip olur.... İnşallah olmayanlara daha iyisini nasip eder...

içine bu kadar başka bir aracın sineceğini sanmam. bencede 3-5 fazla al.
şimdiden hayırlı olsun o zaman

bu model ve özelliklerde normal ama iyi göster arabayı bende focus düşünüyorum güzel ve konforlu araba bende 2004 model düşünüyorum
ama 16000 versen daha uygun olur fakat çok temizse 3ün beşin hesabını yapma rengide güzel buz yeşili

Sağol kardes. Darısı sana artık. Kabortacıya gösterdim görünen boya yok dedi. Motor bakımları serviste yapılmış. Birkaç güne kadarda devrini alacağım inşallah.

kardeş aynısından bende var. 2001 ghia sedan sunroof lu+full. 1,5 sene önce 18000 e almıştım. hatta tüpü bile yoktu ben taktım. fiyat fena değil. araba da temizse al derim. kullanımı çok rahat bir araba. 19 saat kesintisiz yol yaptım sırtım bile ağrımadı (neredeyse). 2001 olmasına rağmen arıza bile çıkarmadı daha. bakım masrafı fazla değil. ama parçalar pahalıya gelebiliyor. (ben benzin deposunun içteki kapağını ve hemen altındaki pompasını nasıl olduysa kırdım ve bana yaklaşık 500 liraya malolmuştu.) tabi bayram günü kazığı da fiyata dahil:)) ama allaha şükür daha sorun yaşamadım. alalı yaklaşık 25000 km yaptım. sadece yağ buji falan değiştirdim.

Geri