2000 TL civarında masaüstü önerisi

Kodla Büyü

maximur

Üye
Arkadaşlar evime masaüstü bilgisayar alacağım beni uzun süre götürebilecek bir sistem toplamak istiyorum
İ7 işlemci 16 Gb Ram ve en az 2 gb ekran kartı düşünüyorum
Siz ne önerirsiniz Parçaları hangi marka almalıyım

bu kadar parayı masaüstü bilgisayara yatırma derim. sonra çok pişman oluyorsun. (deneyimle sabittir)

maximur' Alıntı:
Arkadaşlar evime masaüstü bilgisayar alacağım beni uzun süre götürebilecek bir sistem toplamak istiyorum
İ7 işlemci 16 Gb Ram ve en az 2 gb ekran kartı düşünüyorum
Siz ne önerirsiniz Parçaları hangi marka almalıyım
bunları o paraya laptoptada alırsın hocam.

zamanı değilde ihtiyacı belirle bence ihtiyacına göre al sonra yenilersin 16gb ram a ihtiyacın varmı televizyona bağlamak için çok pahalı ekran kartına gerek yok ihtiyaca göre hdmi yada s-video çıkışlı herkartı televizyona bağlayabilirsin hem mesele 2gb olması değil kaç bit olması ne amaçla kullanacaksın yüksek grafikli oyunlar içinse 1000- 1200 tl arası sistemler işini görür zannımca yok corel 3dmax çalışacam diyorsan ozaman 2000 lere cık derim

dndd' Alıntı:
zamanı değilde ihtiyacı belirle bence ihtiyacına göre al sonra yenilersin 16gb ram a ihtiyacın varmı televizyona bağlamak için çok pahalı ekran kartına gerek yok ihtiyaca göre hdmi yada s-video çıkışlı herkartı televizyona bağlayabilirsin hem mesele 2gb olması değil kaç bit olması ne amaçla kullanacaksın yüksek grafikli oyunlar içinse 1000- 1200 tl arası sistemler işini görür zannımca yok corel 3dmax çalışacam diyorsan ozaman 2000 lere cık derim
güzel söylemişsin hocam 3dmax bilmiyorum ama öğrenme niyetindeyim sence nasıl bir ekran kartı almalıyım

neye bağlarsan bağla arkadaşım, ne için kullanırsan kullan artık masaüstü devri kapandı. laptop al derim. yine de sen bilirsin. her ne alırsan güle güle kullan inş.

Geri