20 Bin TL ' ye kadar ALINIK araba

Kodla Büyü

D.Bickici

Site Gezgini
Hayırlı akşamlar arkadaşlar. Orta halli, yolda bırakmayacak yılda 2 - 3 kere uzun yol yapacak sağlam bir araba önerebilir misiniz. Benim baktıklarım anlamadığım kadarıyla ;

Volswagen Polo 1999 - 2001 sedan kasa

Hundai accent (Sağlamlıktan dolayı eledim )
Fiat Marea (Pek iyi şeyler duymadım. )

Yardım ederseniz sevinirim. İyi akşamlar hocalarım.

o paraya fazla beklentiye girmeyin hocam temiz araç mutlaka vardır ama temiz olan satılmıyor

Bu paraya 15 - 20 yıllık araba anca olur onun için tavan boyası hariç diğer yerlerdeki boyalarla bir sorunum yok. 3 sene idare etsin beni kardeşim yeterli.

o fiyata alabilieceğiniz en iyi ve en modelli araç Renault clio yada symbol olur. Bunun haricinde seat ibiza, chevrolet gibi pek tutulmayan ama modelli araçlara da bakabilirsiniz.
Bence 2000 model clio yerine 2003-2004 seat almak daha mantıklı olur..

Hocam ben de 2000-2001 megane tavsiye edeceğim. Şuan kuzenimde var. Zamanı geldiğinde 21 liraya satışa koyacak. Siz de temiz bir tane bulursanız hem şehir içi hem şehir dışı sorunsuz kullanabilirsiniz. Sorunsuz derken de 2015 volvo s80 gibi sorunsuz değil tabi =) 15 yaşında hangi arabayı alırsanız alın bazı parçaların ömrü dolmuş olacaktır. yeri gelecek bi hortumu değişecek, yeri gelecek rezistans değişecek... bir şeyler illaki değişim isteyecek.

Marea 2 yıl kullandım kim ne dedi bilmiyorum temiz denk getirirsen al hocam ben çok memmundum bakım hariç servise gitmedim bursa - erzurum 1500 km gittim geldim son derece konforluydu 78 binda aldım 98 binde sattım kazasız orjinal bi araçtı tekken 170 e kadar denedim hızladıkça yola yatıyo birçok araba gibi tekerler yerden kalkıyomuş gibi olmuyo donanımlı araç en azından tutulmuyo diye adı çıkmış abs bile olmayan bos araba alacağıma en azından hava yastıkları abs si kliması olan araç alırım hyundai in yumurta kasasına bile (ki bence era lardan bile çok üstün bi araç) daha çok para istiyolar ya aklım almıyo

Miktarı biraz yükseltip 2000 model civarı ford focus hb alın keyfinize bakın

Hocam bende chevrolet diyorum. Evet chevrolet türkiye pazarından çekildi diyorlar ama. Bu sayede daha az paraya az modelli bir araba alabiliyorsun. geçen mayısta 2011 chevrolet aveo'yu 1.2 benzinli 21000 liraya aldım. Gayette memnunum. parçası her yerde bulunur. Ucuz ve istanbul şehir içi 28 krş, şehirdışı 20 krş yakıyor benzinle. Bunların lpg'li olanı da var değerlendirebilirsin. 20000 verip 15 yaşında araba alacaksın. bilmiyorum karar senin. Örnek şu araç gibi

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-o ... 2438/detay

bizim okulda bi bayan var palio 2001 var 17 civarı bişey istiyor kmsi 120bin
tekirdağ saraydayız iglilenirseniz mesaj atabilirsiniz.

Biz milletce fiyat ucuz ama kaliteli olsun istedigimiz icin hocalarim iyice inceliyoruz. Megane daha iyi gibi geliyor ama araba fiyatlari o kadar uçmuş ki insan araba bakarken bir garip oluyor.

yildiray75' Alıntı:
bizim okulda bi bayan var palio 2001 var 17 civarı bişey istiyor kmsi 120bin
tekirdağ saraydayız iglilenirseniz mesaj atabilirsiniz.

Hocam ben Diyarbakirdayim orasi biraz uzak olur. Araba gercekten cok iyiyse ve guveniyorsaniz fotograflarini gonderebilirseniz sevinirim hocam.

Hocam bende 5 yıldır kullandığım 2004 model cilio sembol sedan tüplü, 120.000 binde geçen sene triger kayışından tut , egzos, klima bakımları, akü ve sibob ayarları içeren yaklaşık 1500 tl lik ağır bakımlarını yaptım (faturası elimde vardır, hanım bebekle kullandığı için önem veririm), değişen ağır kaza yoktur, alırken servise götürdüm sol arka çamurluk ve sağ kapı altında karış karış loka boya var demişlerdi, beyaz renktir , tek problem şimdi değilde 2 ay sonra satacağım bilginize...

Bende 1.4 benzin+lpg clio 2003 var. Allah'a şükür çoook memnunum.
Ben 15 e almıştım. Şimdi bakıyorum benimkinin eşdeğeri minimum 19...
Yani alacağınız ancak benimkine benzer olur hocam. 1 lt lpg ile 11 km şehir içi 16-17 km ş.dışı...
Yakıt guzel, masraf yok.
Clio öneririm hocam

1999 -2001 yuvarlak farlı toyota corolla ;ben 1 senedir kullanıyorum;çok memnunum;2defa izmir-edirne gidiş geliş 2 defa istanbul-edirne gidiş geliş yaptım uzun yol konforu da çok iyi..temiz ve klimalı bulursanız gönül rahatlığıyla alabilirsiniz...birde mitsubishi coltla olabilir..

Temizini bulursan 1999-2000 arası seat cordoba tavsiye ederim. 5 yıl memnuniyetle kullandım uzun yol yaptım hiç sıkıntı çıkarmadı. Beyazı şiddetle yavsiye edilir. 16 17 ye temizi bulunuyor. Polo classic den artısı var eksiği yok.

Geri