20 bin tl ye bi araba önerin dostlarrr...

Kodla Büyü
Ben de aynı dertten muzdaribim arkadaşlar. 20-25.000 civarı otomatik vites dizel bi araç arıyorum.

22000 yada 23000 liraya alfa romeo 156 tspark öneririm. Çok güzel bir araba. Bu fiyata bir çok özellik sunuyor bence düşün.

advena' Alıntı:
Ben de aynı dertten muzdaribim arkadaşlar. 20-25.000 civarı otomatik vites dizel bi araç arıyorum.

hocam o fiyata alacağın dizel ve otomatik arabanın muhtemelen km yüksek olur. Bence tüplü araba daha mantıklı. Ama kafanda dacia logan gibi araçlar varsa bilemem...

Otomatik olacaksa Honda civic vtec öneririm bende polo var benzinlisi çok yakıyor lpg olursa daha iyi olur..

xasi05x' Alıntı:
advena' Alıntı:

hocam o fiyata alacağın dizel ve otomatik arabanın muhtemelen km yüksek olur. Bence tüplü araba daha mantıklı. Ama kafanda dacia logan gibi araçlar varsa bilemem...

Hocam çok haklısınız ama özellikle otomatik vites istiyorum. Benzinlisine benzin parasından binemicem. Dizelini de alamıcam galiba. Umarım temiz bi araba çıkar şansıma da alabilirim.

Bende 20000 civarında polo bakıyordum. Km'si az 2005 2006 olanlara maşallah 25.000 civarı istiyorlar. Bende gidip sıfır 1,2 en boşu olan trendline modeli alıcam 29.000 civarında fiyatı..

o civarda araba arayan tek ben değilmişim. hergün bir fikir değiştiriyoruz.

adaş octavia lar çok iyi arablar, alanlar pek vazgeçemiyor, hazır burada satılıkta var bence düşün,

bende 2004 meriva var çok memnunum, tavsiye ederim. genelde 20-21 e bulabilirsen al derim.

Geri