20 bin tl ye bi araba önerin dostlarrr...

Kodla Büyü

lyon-85

Aktif Üye
arkadaşlar 20 bin tl paramız var elhamdülillah.
bi araba almak istiyoruz.
ford focus 2003 2004 ghia sedan gibi bişey düşünüyorum
siz ne önerirsiniz.
arabasını satmak isteyen arkadaşların da arabasına talip olabilirim...
özellikle afyon ve çevresinden...

Hocam sana bir araba önericem, ama hemen fiyatı yüksek deme. Araba eniştemin, orjnal 38.000 km'de . O kadar temiz bir araçki gören inanamıyor. Hatta sahibinden.com arabanın kmsine inanmadı ve yayından kaldırdı, eniştemde kızıp expertiz raporu aldı. araç full orjinal çıktı...10 numara araç, kişisel fikrim

aynı konuya bende dahil olabilirmiyim?

sorunsuzluk sanayi ile ugraşmak istemiyorum
tipli bir araba olursa sevinirim
ve 2. elde al satı kolay olan bir arba istiyorum

yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

pejo 206 generation 1.4-benzin - 2009 -47.000km de- 21.000 tl - ufak tefek çizik... diğer türlü hiç bir sorun yok. düşünürseniz pm...

bende yaklaşık 19-20 bin tl ye opel corsa veya ww polo almayı düşünüyorum. 2006 model ve üssü orta donanımlı bir araç bulunur mu acaba...

survivor_0019' Alıntı:
bende yaklaşık 19-20 bin tl ye opel corsa veya ww polo almayı düşünüyorum. 2006 model ve üssü orta donanımlı bir araç bulunur mu acaba...

biz de 1-2 aydır epey bakıyoruz ama şu an bence zor.. otomatik vites 2006 temiz polo 25-26bin..yazdan sonra fiyatlar düşünce istediğiniz fiyatlara belki bulunabilir diye düşünüyorum..

survivor_0019' Alıntı:
2006 model ve üstü 19-20 bin tlye temiz araç ancak fiat ve hyundai bulunabilir gibi sanki...

ford focus 1.6 comfort almıştım 18.5 bine. aracı ekspertize soktuk. meğer araç kazalıymış. öyle olunca vazcaydım araçtan.dışı çok güzeldi aracın. aklımdan çıkmıyo. şimdi temizinden aynını bulsam hemen alırım...

bora al bora ben auris kullanıyom ama 20 binim olsa temiz bora alırım

focus alacaksan benden sana tavsiye 2003 modeli ve sonrasını almaya çalış.
2003 modelden önce alacaksan en azından ambiantelerin güvenlik paketlisini al.

vay arkadaş bıktırdı beni bu araç bulamamak. bi tane aldım araç kazalı çıktı şimdi de bi türlü kafama göre bulamıyorum. ya parası fazla ya araba gönlüme göre değil. oooooooooooooooooyyyyyyy oy....

Arkadaşlar 2004 model 100binde leon signo full (sunroof dahil ) bej rengi "SOL KAPIDA VE ÇAMURLUĞUN YARISINDA BİR BUÇUK PARÇA YÜZEYSEL BOYA VAR " bunun haricinde bişey yok araba da. lpg takılmamış. Kaç lira bu arabanın ederi

Hocam 2009 mayıs ayında 57 bin kilometrede dizel punto aldım (dynamic) modeli, şu anda 152 bin oldu ve mazot bitmesi hariç bir kere yolda kalmadım, tabi ki opel toyota ford gibi araçlarla yarıştıramazsın ama bence 2000-2004 model arasında ford, toyota, opel alacağına 2008 dizel punto al o paraya, rahat rahat bin..

O fiyata Astra, Corsa, polo, golf tarzı temiz bir araç bulunabilir.
tüp takılmamış bir tane düşük kmli alınıp, 12 taksit lpg taktırırsın mis gibi binersin.

Reyhanli' Alıntı:
O fiyata Astra, Corsa, polo, golf tarzı temiz bir araç bulunabilir.
tüp takılmamış bir tane düşük kmli alınıp, 12 taksit lpg taktırırsın mis gibi binersin.

sitelere baka baka bi hal oldum bulamadım daha

Geri