20 Adımda Etkileşimli Tahta Güvenliği (GÜNCELLENDİ)

Kodla Büyü
yaseminsrc' Alıntı:
emeğinize sağlık hocam. çok teşekkürler. pazartesi başlıyorum ben de işlemlere :) yalnız şu ses olayında kısıtlama getirdiğimizde(50, 75 vs diye ayarladığımızda ) ve simgeyi kaldırdığımızda fiziksel tuşlar yine aktif oluyor mu ?

Rica ederim hocam. Tuşlar çalışmaya devam ediyor :+1:

keşke çalışmasaydı :) biz maalesef tahtaları kilitli tutamıyoruz :/ gerekli önlemleri aldıktan sonra çocuklar yine maillerinden müzik indirirler diye düşünüyorum. Müdür beyde bundan çok rahatsız sınıflarda yüksek sesle müzik dinlenmesinden .buna da bir çözüm bulursam 10 numara 5 yıldız olacak her şey :)

Hocam tuşların çalışmaması diye bir şey mümkün olmuyor ama ben başta %40 civarında yapmıştım ama bazı EBA videolarında ses çok düşük olunca mecburen artırmak zorunda kaldım.

Öte yandan, Vestel'de çalışan bir eleman ücret karşılığında (tahta başına 15-20 TL) tahtanın tuşlarının arkasında kalan kartı ters çeviriyor ve hiçbir tuş çalışmıyor. İdare de öğretmenlere tahtaların kumandalarını dağıtıyor. Böyle de bir yöntem var hani, kullanmak isteyen olursa diye yazıyorum.

hocam usb girişlerin iptalını yapamadım . olmuyor. ayarlamaları yaptım ama yine de açılıyor usbler. ne yaapbilirim ???

20. Madde cok mantikli ama bizim okulda bir türlü uygulayamadim ben bunu. Dosyalarin yuklenecegi bilgisayari ağa bagliyorum ama tahtalar bu bilg. görmuyor. Tahtalarin hepsi acikken bile tahtalar birbirini görmuyor.

Geri