20 Adımda Etkileşimli Tahta Güvenliği (GÜNCELLENDİ)

Kodla Büyü
akıllı tahtayı hızlandırmak için fikirleri olan varsa dinleriz. benimkilerin açılış süresi 1.40 . kötü galiba dimi ?

Fatih 2.faz tahtaların ( win8.1 li olan ) orjinal imajı var nereye upload etmemi istersiniz ???
hiç açılmamış çalıştırılmamış bir tahtadan acronis ine tam disk imajı aldım ve başka bir tahtaya da yükleyerek test ettim sonuç=fabrika imajı :)

nihayet okulumuza etkileşimli tahtalar geldi. Artı kurulumu ne zaman biter bekliyoruz. Çok teşekkürler.Tecrübelerinizden faydalanacağız artık.

Merhaba Hocam
Emeğinize için çok teşekkür ederim. Net Support Protect programı için verdiğiniz link ölmüş malesef. Size zahmet güncelleme yapabilir misiniz?

20.maddeyi uygulamaya sokmak bana çok faydali olacak. C deep freeze li. D ye de USB lerden çok virüs bulasiyor.virüs korumali tek makinadan paylasim klasörü yerinde bir öneri hocam Allah razi olsun

Hocam gerçekten çok yararlı bir çalışma olmuş, elinize kolunuza sağlık. Fakat benim bir sıkıntım var, TeamViewer'ı internetten indiremiyorum. Sitesi açılmıyor ve gezginler vb de indirmiyor. Yardımcı olabilir misiniz?

hocam teşekkürler... iyi toparlamışsın konuyu. takip edip güncelleme yapman da çok güzel olmuş tebrikler.. :alkis: :alkis: :alkis:

Takipteyiz arkadaşlar. Bizimde katkı sağlayabileceğimiz konular olur inşallah :idea:

emeğinize sağlık hocam. çok teşekkürler. pazartesi başlıyorum ben de işlemlere :) yalnız şu ses olayında kısıtlama getirdiğimizde(50, 75 vs diye ayarladığımızda ) ve simgeyi kaldırdığımızda fiziksel tuşlar yine aktif oluyor mu ?

Geri