20.000 tl ye arabasını satan varsa haber versin..

Kodla Büyü

SiyahAdam

Seçkin Üye
Seçkin Üye
100.000 geçmemiş hb bir İstanbul arabası arıyorum.
düz olur ama otamatik vites olursa daha iyi olur..

Örnek olarak grande punto(2006 ve üzeri),peugeot 207,opel corsa (2007 ve üzeri),ford Fiesta(2006 ve üzeri),hyundai i20,peugeot 307,chevrolet aveo (2008 ve üzeri) olabilir

doğru bir araba alma yöntemi değil. sanırım işin muhabbetini yapmayı düşünüyorsun önce..

bence önce marka hatta model belirlemelisin. 20 bine 5000 çeşit araç var hocam. saydıklarının ikinci eli de çok doğru tercihler değil.
uzun lafın kısası 20 veren 28 de verir gel ben arabayı 28 e vereyim sana otamatik auris :mrgreen:

kily' Alıntı:
doğru bir araba alma yöntemi değil. sanırım işin muhabbetini yapmayı düşünüyorsun önce..

bence önce marka hatta model belirlemelisin. 20 bine 5000 çeşit araç var hocam. saydıklarının ikinci eli de çok doğru tercihler değil.
uzun lafın kısası 20 veren 28 de verir gel ben arabayı 28 e vereyim sana otamatik auris :mrgreen:

çok isterim hocam o araca sahip olmayı ama inanın verebileceğim en fazla para bu kadar yoksa bende ww veya toyota almayı çok isterdim

Hocam 2002 Peugot 307 XS var bende 140.000 de LPG işli 18,000 e verebilirim

kily' Alıntı:

:) iyi bir pazarlama yöntemi hocam.. senn araba kaç model-km?

mescan' Alıntı:
kaybil' Alıntı:
punto alma hocam benden tavsiye

şekli fena değil ve bu paraya temizini bulabilirim diye düşündüğüm için ekledim..nesi kötü bu arabanın sadece kasasımı?

hocam öncelikle konfor denen şey hiç yok ön göğüs çok büyük gereksiz yer kaplıyor koltuğu geriye çekince arkada yer kalmıyor, arabayı böyle yüksek tümsekten felan geçirsen iskeleti çatırdıyor, bence bu arabanın en iyi tarafı motoru.. 75 geygirinde bile tork fena sayılmaz arkaya yaslamaya yetiyor ama az yaktığınıda söyleyemem.. birde kaporta sacı ince :)
en yakın arkadaşım almıştı 5 hafta oldu ama wv polo ile arasında dağlar var...

kaybil' Alıntı:
mescan' Alıntı:
kaybil' Alıntı:
punto alma hocam benden tavsiye

şekli fena değil ve bu paraya temizini bulabilirim diye düşündüğüm için ekledim..nesi kötü bu arabanın sadece kasasımı?

hocam öncelikle konfor denen şey hiç yok ön göğüs çok büyük gereksiz yer kaplıyor koltuğu geriye çekince arkada yer kalmıyor, arabayı böyle yüksek tümsekten felan geçirsen iskeleti çatırdıyor, bence bu arabanın en iyi tarafı motoru.. 75 geygirinde bile tork fena sayılmaz arkaya yaslamaya yetiyor ama az yaktığınıda söyleyemem.. birde kaporta sacı ince :)
en yakın arkadaşım almıştı 5 hafta oldu ama wv polo ile arasında dağlar var...

anlıyorum..tabiki poloyla kıyaslanamaz ama bu paraya ancak 10 yıllık çok kullanılmış bir polo alınıyor

paran varsa sıfır al 5 yıl kafan rahat 2.el in tedavi masrafları bir türlü bitmiyor :) hergün birşeyi çıkıyor

alonecan' Alıntı:
bende 2005 model nissan almera hp var hocam 72000 de
hocaM bu arabanın pazarı yok diye biliyorum bizim arkadaş aldı aa zararına sattı, hemen çıkaramıyorsun arabayı. ama araba kaliteli şık bir a<raba

2008 model fiesta veya honda jazz diyeceğim ama 20.000 i biraz geçecek...

istanbul38' Alıntı:
kily' Alıntı:

:) iyi bir pazarlama yöntemi hocam.. senn araba kaç model-km?

2007 - 118 - orjinal
full + full değil :lol: komfort

mescan' Alıntı:
sivayseri' Alıntı:
alonecan' Alıntı:
bende 2005 model nissan almera hp var hocam 72000 de
hocaM bu arabanın pazarı yok diye biliyorum bizim arkadaş aldı aa zararına sattı, hemen çıkaramıyorsun arabayı. ama araba kaliteli şık bir a<raba

evet pazarı zayıf ama dediğin gibi şık bir araba

Hocam al kesinlikle almeradan pişman olmazsın. :+1:

saido' Alıntı:
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-ogretmenden-cok-temiz-aracccccc-122466306/detay

Araç elazığda bi bak hocam işine yararsa fiyatta biraz yardımcı olurum.Arabam çok temiz..

çok uzak hocam ben istanbuldayım :(

comaster' Alıntı:
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-ogretmenden-satilik-50.000-kmde-dizel-getz-122048325/detay/

kendi aracım

sadece 20.000 tl var bende ne yazıkki ama aracınız çok temizmiş

Bende 2004 peugeot 307 xs vardı sattım, gidip 2008 fiesta dizel aldım... peugeot un sürüşü daha keyifli ama ford un da sağlamlığı daha iyi gibi geldi. 17 600 e saatım diğerini de 19000 e aldım biraz sabırlı davranın iyi bir araç düşer inş. ayrıca galeriden uzak durun benden size tavsiye...

comaster' Alıntı:
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-ogretmenden-satilik-50.000-kmde-dizel-getz-122048325/detay/

kendi aracım

neden satıyorsunuz hocam? Birde 1.3 ile çekiş nasıl?

ras' Alıntı:
Bende 2004 peugeot 307 xs vardı sattım, gidip 2008 fiesta dizel aldım... peugeot un sürüşü daha keyifli ama ford un da sağlamlığı daha iyi gibi geldi. 17 600 e saatım diğerini de 19000 e aldım biraz sabırlı davranın iyi bir araç düşer inş. ayrıca galeriden uzak durun benden size tavsiye...
çok iyi fiyata almışsınız km si ne kadar merak ettim

Geri