2 yaka bir ismail dizisi başlıyor (yakında)

Kodla Büyü

firatbuyukkaya

Aktif Üye
Hocalarım atv de yeni dizi başlıyor bende fan sitesini kurdum siz değerli hocalarımızı da aramızda görmek isterim özellikle yorumlarınızı bekliyorum.Teşekkürler..http://www.ikiyakabiriismail.com/
Not: Site daha dün açıldı değerlendirirken ona göre değerlendirseniz sevinirim :))

ocelote' Alıntı:
Cok iyi dusunmussunuz hocam. Reklamlarini gordum tv'de, dedim izleyeni cok olur. Yaz dizisi, sevilen oyuncular, mahalle dogallik. Sever halkimiz diziyi bence.

http://www.ikiyakabiriismail.com/taniti ... #comment-2 linkinde oyuncu adlari sari, acik mavi zor okunuyor.

Oyuncu tanitimlari var mi? ben mi goremedim bilmiyorum ama.
Hocam Dikkate alcaz yorumunuzu teşekkürler... Oyuncu tanıtımları hergün azar azar koyulacaktır. Takip Edebilirsiniz... :++:

Hocam siteniz çok güzel olmuşta biraz içerik az. Ama sitenin 3 günlük olduğunu düşünürsek çok iyi..Sitenin görselliği güzel olmuş..Kullanıcılardan makaleler alıp yayınlama imkanınızda olsaydı daha bir etkileyici olabilirdi.

hocam sizinle alakalı değil yanlış anlamayın. dizinin fragmanlarını gördüm. aile yapımıza ters olan dizilerden biri. izlemeyi düşünmüyorum şahsen...

manisalı45' Alıntı:
Hocam siteniz çok güzel olmuşta biraz içerik az. Ama sitenin 3 günlük olduğunu düşünürsek çok iyi..Sitenin görselliği güzel olmuş..Kullanıcılardan makaleler alıp yayınlama imkanınızda olsaydı daha bir etkileyici olabilirdi.

Siz değerli hocalarımız makale yolladığı taktirde yayınlarız :)

sehzade84' Alıntı:
hocam sizinle alakalı değil yanlış anlamayın. dizinin fragmanlarını gördüm. aile yapımıza ters olan dizilerden biri. izlemeyi düşünmüyorum şahsen...
Açıkçası o kısmını ben hiç düşünmemiştim:) :+1:

sehzade84' Alıntı:
ben de sizin gibi düşünüyorum. çok eşliliği özendirici gibi geldi fragmanları. izlemeyi düşünmüyorum

http' Alıntı:
sehzade84' Alıntı:
ben de sizin gibi düşünüyorum. çok eşliliği özendirici gibi geldi fragmanları. izlemeyi düşünmüyorum
nerdeyse butun diziler de carpik iliskiler, genc kizlarin evlilik disi hamilelikleri, hele o liselilerin oldugu diziler... hepsi de cok izleniyorlar. bu dizi de cok izlenecek bence. Oyle bir gecer zaman ki deki ali kaptan kadar serefsiz bulunmayacak bu dizideki kaptan. Benim dusuncelerim simdiye kadar ki izlenimlerim. Diziyi savunmuyorum, sadece cogunluk tarafindan seyredilecegini dusunuyorum. Artik her sey dogal geliyor bize, oyle bir islendi ki bunlar beynimize.

Turkiyedeki dizileri seyretmiyorum. En iyisi internetten 40 ya da 20 dakikalik yabanci diziler. Hele televizyonda arada bir suru reklamlarla insanlarin bir aksami bir dizi icin gidiyor. Televizyon almadik eve zaten. Keske her yonden izlenebilecek guzel diziler olsa.

Siteyi yapan arkadasi yine de tebrik etmek lazim. Girisimciliginden dolayi. Toplumumuz dizileri seviyor, internette de onlarla ilgili siteleri takip ediyor, yorumlarini paylasip tartisiyorlar.

bu ne dizi hayranlığı kardeşim ne oluyor insanlarımıza. eskiden her akşam bir kanalda sinema olurdu. şimdi herkanalda peş peşe diziler. gına geldi artık. film izlemeye hasret kaldık ailecek.

hayırdır firatbuyukkaya hocam siz para mı alıyorsunuz bu diziyi çekenlerden reklam yapmışsınız fan sitesini kurmuşsunuz anlayamadım doğrusu bu uğraşınız neden?

hamuş' Alıntı:
hayırdır firatbuyukkaya hocam siz para mı alıyorsunuz bu diziyi çekenlerden reklam yapmışsınız fan sitesini kurmuşsunuz anlayamadım doğrusu bu uğraşınız neden?
harbiden buradaki amaç ne yani gelir falan elde edebilecekmisiniz. bölümlerde gösterilmeyecek bu tarz bir site yapmanın hukuki bir sakıncası varmı ?

Bu bir fan sitesi sonucta, reklam alabilir. Dizi tutarsa ziyaret eden cok olacaktir. Her dizinin boyle fan siteleri var. Neden bu kadar ustune gidildi bu konunun anlamiyorum ben de. Eger dizideki adamin iki esinin olmasina tepkiliyseniz, benim de onayladigim bir sey degil. Turk aile hayatina uygun hangi dizi var ki, hepsinde de ahlaksizlik diz boyu. 80ler dizisi var sanirim aklima gelen sadece.

nerdeyse butun diziler de carpik iliskiler, genc kizlarin evlilik disi hamilelikleri, hele o liselilerin oldugu diziler... hepsi de cok izleniyorlar. bu dizi de cok izlenecek bence. Oyle bir gecer zaman ki deki ali kaptan kadar serefsiz bulunmayacak bu dizideki kaptan. Benim dusuncelerim simdiye kadar ki izlenimlerim. Diziyi savunmuyorum, sadece cogunluk tarafindan seyredilecegini dusunuyorum. Artik her sey dogal geliyor bize, oyle bir islendi ki bunlar beynimize.

Turkiyedeki dizileri seyretmiyorum. En iyisi internetten 40 ya da 20 dakikalik yabanci diziler. Hele televizyonda arada bir suru reklamlarla insanlarin bir aksami bir dizi icin gidiyor. Televizyon almadik eve zaten. Keske her yonden izlenebilecek guzel diziler olsa.

Siteyi yapan arkadasi yine de tebrik etmek lazim. Girisimciliginden dolayi. Toplumumuz dizileri seviyor, internette de onlarla ilgili siteleri takip ediyor, yorumlarini paylasip tartisiyorlar.[/quote]

BENDE TEŞEKKÜR EDERİM KARDEŞİM...DEDİĞİN GİBİ AKŞAMLARI İZLEMEK ZOR OLUYOR REKLAMLAR FİLAN ARTIK İNTERNETTEN DAHA AVANTAJLI OLUYOR İZLEMEK.

hamuş' Alıntı:
Yok kardeşim para almıyoruz herkesin bildiği üzere basit bir fan sitesi kurup google reklamlarından 3-5 kuruş kazanmaya çalışıyoruz ayrıca zevk alıyorum açıkçası uğraşmaktan , bunlarla uğraşmasam pyun sitelerinde vakit kaybedecem eminim :(

Fragmanından ne mal olduğu belli, kalbinin bir yarısı bilmem kimmiş diğer yarısı bilmem kim. Bu diziler zinayı aleni kılmak için yapılıyor. Bu kadar mı körüz.

http' Alıntı:
sehzade84' Alıntı:
benim de siteyi yapana sözüm yok da bi yakada bi ailesi öteki yakada başka bi ailesi olan bi adamın hikayesi... fragmanını gördüğümden beri ben ona 2yaka ismail değil 2yaka... şeklinde başka bi isim taktım. bi zamanların nurisi tarzı dizilerden nefret ediyorum. onun başrolünde oktay kaynarca vardı da ne oldu? önemli olan konusu, izlenebilitesini bu belirler.

bu dünya zaten iki şeyden yıkılacak bi binadan bide zinadan :D

Bu dizi tutmaz, zaten bu adamın tutan dizisi de az. Site çalışması güzel ama yanlış dizi.

Geri