2 yıla bır kademe

Kodla Büyü

btnotlari

Süper Üye
Süper Üye
arkadaslar zorunlu hızmet gorevıne yenı atanan arkadaslara 2 yılda bır kademe verılıyor dıye bıseyler duyuyorum nedır aslı astarı :D

Hocam zorunlu hizmet bölgelerinde bu zaten vardı 2 yıla bir kademe olayı yenı atananlara mahsus bir şey degil...

zorunlu hizmet bölgesine ilk atama giden kişiye verilmiyor şahsen ben almıyorum. 2 yıla bir kademe zorunlu hizmet olmayan bir yere atanıp zorunlusunu yapmak için zorunlu hizmet bolgesine rotasyon ile atanırsa 2 ye 1 kademe alır yalnış bilmiyor isem.

hocam 6 mayıs 2010 dan önce atanmışsanız bu maddeden yararlanamazsınız
bir de iliniz, ilçeniz zorunlu hizmet bölgesidir ama okulunuz değildir, yine yararlanamazsınız, bunun dışında uygulanıyor olması lazım

netame' Alıntı:
hocam 6 mayıs 2010 dan önce atanmışsanız bu maddeden yararlanamazsınız
bir de iliniz, ilçeniz zorunlu hizmet bölgesidir ama okulunuz değildir, yine yararlanamazsınız, bunun dışında uygulanıyor olması lazım
hocam benım ılcede okulda zounlu hızmet bolgesı ve subatta atandım bana verırlermı boyle bısey kesın warmı kaynak olarak bısey fılan gostermem gerekıyor mu yoksa otomatık kendı atar mı .D

hocam şöyle bir link var ama http://www.memurlar.net/haber/189222/ eğer bundan sonra bir açıklama yapılmadıysa ve başka istisna durumunuz yoksa otomatik atması lazım :) ama o işi idareciler yapıyor zamanı gelince kontrol edersiniz yine, bağlantıyı okuyun isterseniz

hocam en bomba haber şu:EĞİTİM SENDİKALARI ÖĞRETMENLERİN SINAV BOYKOTUNA TEPKİ GÖSTERDİ

Geri