2. FAZ GPEDİT.MSC KİLİTLEMESİ

Kodla Büyü

MusaPKL

Üye
Sayın Ve Değerli Öğretmen kardeşilerim Benim Hizmet verdiğim okulun ikide bir arkaplanını değiştiriyorlar Sapık ve Cinsel İçerikli bir arkaplan yapıyorlar. Bende gpedit.msc den kapatmak istesemde kapatamıyorum çünkü girdiğimde izin yok diyor bunun çözümü varmı yani nasıl o izini kaldırıpta kendime ait izin koyabilirim YARDIMIZI BEKLİYORUM İYİ GÜNLER DEĞERLİ ÖĞRETMEN ARKADAŞLARIM

Sayın hocam yönetici yetkisi olan bir hesaptan oturum açarak gp ayarı yapabilirsiniz.
Koordinatörünüzden yardım isteyin yönetici hesabı için ya da kendi imkanlarınızla yönetici hesabını aktif edip istediğiniz ayarı yapabilirsiniz.

Hocam bunu halleder halletmez atak yada usbraptor benzeri programlar kurun öğretmenlere flashlari zimmetleyin.

Denedim Olmuyor Gpedit.msc Yazıyorum Yönetici şifresi istiyon Yazıyorum İzin yok Diyor Ama başka program indirdiğimde yönetici şifresi kabul ediyor

g.cetin.66' Alıntı:
Hocam bunu halleder halletmez atak yada usbraptor benzeri programlar kurun öğretmenlere flashlari zimmetleyin.
hocam pc yi düğmeden kapatıp açınca usbraptor devre dışı kalıyor yani pc korumasız olarak açılıyor, hiç denedin mi yoksa ben mi bir yerlerde hata yapıyorum.

Deepfreeze veya benzeri program kurun yoksa sürekli sorun yaşarsınız

Geri