2. faz E.T de ses problemi

Kodla Büyü

bahhele

Süper Üye
Süper Üye
driver yüklü ,aygıt sürücüsü düzgün çalışıyor görünüyor sistemde. sesler full açık mp3 ya da videoyu çalışltıran programın seside tahtanın seside açık yani
buna rağmen bir türlü ses çıkmıyor sebebi ne olabilir? yeni tahtalara yazılımsal müdehalede yapamıyoruz ..başına gelen varmı?

aynı olay benim başımda hocam. tahtada herşey normal fakat ses çıkışı yok. ben kulaklık takıp denedim ses geliyor. bir iki kere kurcaladım müzik çalarken kulaklığın jakını çıkardım ve ses geldi birden hoparlörlerden. Fakat bir iki gün sonra yine aynı problem oldu ve hala ses yok. Kulaklık takıp çıkarmak da işe yaramadı bu sefer :) öyle bekliyorum şimdilik. olmadı servise ileteceğim artık.

Dokunmatiğindede sorun var takiliyo donuyo filan..bence uretim hatası hemen bildirmek lazim.bu aletin keyfinimi beklicez ses gelcek die :mrgreen:

Bazen sesi sonuna kadar açıp, ardından sesi sonuna kısıp, tekrar sesi açtığınızda ses gelebiliyor.

arkadaşlar imajdan sonrabende yaşadım d de var olan driverde ki ekran kartında 4.generationu yükleyin
ben böyle çözdüm

bizede servis geldi sesi sonuna kadar açıp sonra kapatın yeniden başlatın gelir dedi

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    119.3 KB · Görüntüleme: 1,356
anb' Alıntı:
arkadaşlar imajdan sonrabende yaşadım d de var olan driverde ki ekran kartında 4.generationu yükleyin
ben böyle çözdüm
Hay Allah senden razı olsun anb kardeş. Ben de bu sorunu sayende düzelttim.. Teşekkürler... :wink:

Geri