2.el araba tavsiyeleriniz..limit 15.000 tl.

Kodla Büyü
YuLiaN' Alıntı:
hocam ekonomik dusunuyosan opel corsa crdi bulursan superdir 2003-2004 modeller asagi yukari 14-15 civaridir.eger 10-12 arasi diyosan palio multijet te olur yedek parcasida sikinti cikarmaz ilerki asamalarda rahattirda. 25.000 tl lik arabada 15.000 tl lik arabada ayni isi yapar beklentin cok ust seviyede deilse.

Multijet van olanlar 10-12 civarıdır. O fiyata başka şekilde multijet alamazsınız

Onurcum hayırlı olsun arkadaşım.

İnşallah eski model ama üst sınıf araba kullanmanın gazabına uğramazsın. Servis masrafları ileride seni yorabilir.
Güle güle kullan tekeri düz bassın inaşallah :D

sağol çiğdemcim zaten şimdiden 3 kaza yaptım. birinde geri giderken duvara tosladım diğerinde yine geri giderken park halindeki bi arabanın farına vurdum en son kazayı da bugün yaptım ,kaplumbağa arabasına arkadan vurdum 100-150 kağıt masrafı var :).. e öğrenene kadar olacak o tü şeyler..benim arabadaki hasarlar sadece çizikler ve çamurluğun sağ tarafı delindi başka önemli bişey yok ama hemen yaptırmayacağım.. çünkü daha çok vururuz bu arabayıı :)
masrafı desen diğer arabalarla hemen hemen aynı biraz fiyat farkı var ama olsun önemli değil önemli olan arabanın sağlamlığı ve güvenirliliği.. ben bu arabamla yokuş yukarı zorlanmadan gidiyoruım arabanın çekişi çok iyi ee motor 2.0 :)..ama araba tüplü ordan yırtıyoruz... neyse teşekkür ederim. siz siz olun acemi iseniz ilk günden trafiğe fazla dalmayın. gerçi ben başarılı oldum ama şans eseri küçük bi kaza yaptım o kadar.. Allah kimsesin başına kaza bela vermesin..tekrar teşekkürler..

only61' Alıntı:
arkadaşlar arabayı bugün satın aldım...

MAZDA 626...BENZİN/LPG Lİ..... çok temiz bi araba.. tanıdık vasitasıyla aldım... fiyatı 14.000 tl..99 model...

2.0 motoru var... bu arabalar çok sağlam yürüyen aksamı iyi.. araba serii.. çok memnunun.. opel fieasta puntoyu falan es geçerim valla... hepinize ilginizden dolayı teşekkür ederim ;)

ooo hocam hayırlı olsun. ben de mazda 3 sahibiyim. sen de yakın zamanda mazda 3 ya da mazda 6 lara bakmaya başlarsın.

mazdaya binince böyle oluyor benden söylemesi.

yedek parçayı falan dert etme bulunur.

yağına suyuna bak yeter mazda yolda bırakmaz :+1: :+1: :+1:

evet hocam mazdalar hakkında bir tek olumsuz birşey duymadım ayrıca bu arabaları sahipleri kolay kolay satışa çıkarmıyor çünkü sağlam arabayı kimse satmak istemez.alıcısı özel olan bi arabadır. satmak istersen satabilirsin her an. bu arabaya alıştım,ufak tefek hatalarımın çoğunu düzelttim..tabi zamanla daha iyi olacak..ama şunu anladım ki bizim ülkemizde afedersiniz ama çok maganda şoförler var.yoksa araba kullanması kolay. yani insan yol hakkını kullanmaktan korkuyor. vın diye araba önünüzden geçiyor. sinir sistem kalmadı valla. ben çok dikkat ediyorum ama karşı tarafta önemli.. valla arabaya binerken besmele çekiyorum bildiğim bütün duaları okuyorum öyle sürüyorum :)....
Allah herkesi kaza beladan korusun.. ( bu arada rampa ve park sorunum devam ediyor çalışmam lazım :( )

mazdanın yeri ayrıdır.

bu arada mazda ile ilgili sorunları mazdaclubtr.com adresinden araştırabilirsin.

bende 6 ay önce 2006 model hyundai accent admire aldım 60 bin km klimalı orjinal şuan için çok iyi ayrıca tasarruflu masrafsız ve ucuz araba (13.800 tl)

hocam hydundai accent de düşündüm ama sonra vazgeçtim hayırlısı inşallah kaza belasız kullanırız ;)

only61' Alıntı:
sağol çiğdemcim zaten şimdiden 3 kaza yaptım. birinde geri giderken duvara tosladım diğerinde yine geri giderken park halindeki bi arabanın farına vurdum en son kazayı da bugün yaptım ,kaplumbağa arabasına arkadan vurdum 100-150 kağıt masrafı var :).. e öğrenene kadar olacak o tü şeyler..benim arabadaki hasarlar sadece çizikler ve çamurluğun sağ tarafı delindi başka önemli bişey yok ama hemen yaptırmayacağım.. çünkü daha çok vururuz bu arabayıı :)
masrafı desen diğer arabalarla hemen hemen aynı biraz fiyat farkı var ama olsun önemli değil önemli olan arabanın sağlamlığı ve güvenirliliği.. ben bu arabamla yokuş yukarı zorlanmadan gidiyoruım arabanın çekişi çok iyi ee motor 2.0 :)..ama araba tüplü ordan yırtıyoruz... neyse teşekkür ederim. siz siz olun acemi iseniz ilk günden trafiğe fazla dalmayın. gerçi ben başarılı oldum ama şans eseri küçük bi kaza yaptım o kadar.. Allah kimsesin başına kaza bela vermesin..tekrar teşekkürler..
bu durumdan şunu anlıyoruz acemiyken fazla geri gitmeyin :puhaha: :puhaha:
hocam allah kazadan beladan korusun çünkü ortalık acemi kaynıyor
bırak birde artist olmasalar gam yemem adamlar kazayı yapıp üste çıkmaya çalışıyolar
amannnnn çokk zor çookkkk....

Bu fiyata güzel bir Renault Clio dizel alabilirsin.Ben şu anda 2006 sını kullanıyorum.Sıfır aldım. Şu anda 49000 km de ve daha hiçbir arızası olmadı.

Nissan primera almayı düşünmeye başladım.
97-98 alacağım herhalde.
umarım sorunsuz bir araç bulabilirim.

Araba almak ne zor işmiş.

Bakıyoruz arabalara herkesin fikri var.

Bu araba alınmaz diyen de var Süper diyende..

Kafam iyice karıştı.

2004 Accent için ne dersiniz?

ben de aynı durumdayım hocam

almak zor iş

ama herkese sorarsan zorlaşıyor aslında

şimdi bende bişey söylicem ama yaşadığımı

fusion baktım uzun süre

tutulmuyor ama inadına baktım

bugün fiesta gördüm 1.4 comfort benzinli 60000 2004

içim ısındı 16500

olabilir dedim

toyota 2000-2004 arası modellere baktım yine içim ısındı