2.Dönem Ne Yapacaksınız?

Kodla Büyü
Arkadaşlar konu ile alakalı değil ama size bir şey sormak istiyorum. Eba'da ders tanımlamak için Harici Canlı Ders oluşturmaya tıklıyorum. Ancak bilgi sayfası çıkıyor. Tamam dedikten sonra ders atama için ana sayfa gelmiyor. Aynı sorunu yaşayan var mı acaba aranızda?

Arkadaşlar konu ile alakalı değil ama size bir şey sormak istiyorum. Eba'da ders tanımlamak için Harici Canlı Ders oluşturmaya tıklıyorum. Ancak bilgi sayfası çıkıyor. Tamam dedikten sonra ders atama için ana sayfa gelmiyor. Aynı sorunu yaşayan var mı acaba aranızda?
Tatil dönemi içinde ders tanımlama açık değil hocam. Ben de baktım bugün, olmadı.

Arkdaşlar, mBlock'un hem iOS hem de Android için telefonda da çalışan uygulaması mevcut. Scratch yerine mBlock kullanırsanız her tür cihazda öğrenciler aynı uygulamaları yapabilirler. mBlock da Scratch tabanlı zaten ve mobil uygulamaları bulunması bir avantaj. Telefonda denedim. Çok kolay değil, ama kullanmak mümkün.

Arkadaşlar ebada kurt kuzu ot, kurbağa oyunları vardı o bağlantıyı bulamıyorum yardımcı olur musunuz?

Arkadaşlar eba mobil kod da kodla büyüde olduğu gibi sınıf grup vs. oluşturulup öğrenci takibi yapılabiliyor mu? Aslında kodla büyü çok iyi ama o da mobilde düzgün çalışmıyor maalesef. Her öğrencinin de bilgisayarı yok.

Geri