2.dönem kaç kişi görevlendirme istemeyecek?

Kodla Büyü
Birikim yapmak lazım 2. dönemde de isteyeceğim. Önümüzdeki sene doktoraya başlamayı düşündüğüm için ara vereceğim btr işlerine :)

ben biraz mecburiyetten isteyeceğim görevlendirildiğim okul evimin yanında kadromun olduğu okul köyde uzak birazda ek ders den dolayı

bende istemeyeceğim çünkü okulumuz ortaokul olduğu için öncelikle fatih projesi olan okullar yani liseler istenecekmiş, o okullardan herhangi birine yani kendi okulum dışında ir okula görevlendirme istersem hizmet süremden sayılmayacak ve iliçi tayin hakkım ölecek ...

otherm' Alıntı:
bende istemeyeceğim çünkü okulumuz ortaokul olduğu için öncelikle fatih projesi olan okullar yani liseler istenecekmiş, o okullardan herhangi birine yani kendi okulum dışında ir okula görevlendirme istersem hizmet süremden sayılmayacak ve iliçi tayin hakkım ölecek ...

hizmet süresinden sayılmıyor mu hocam kadrom orda ve haftada bir gün g,idip derslere giriyorum ders görevimi yerine getiriyorum sayılması lazım

md4483' Alıntı:
otherm' Alıntı:

hizmet süresinden sayılmıyor mu hocam kadrom orda ve haftada bir gün g,idip derslere giriyorum ders görevimi yerine getiriyorum sayılması lazım

hocam ders tamamlama sayılır, ama kendi kurumunuzun dışında başka bir kurumda veya okulda görevlendirilmişseniz görevlendirme süreniz iliçi hizmet sürenizden sayılmıyor...

otherm' Alıntı:
md4483' Alıntı:
otherm' Alıntı:

hocam ders tamamlama sayılır, ama kendi kurumunuzun dışında başka bir kurumda veya okulda görevlendirilmişseniz görevlendirme süreniz iliçi hizmet sürenizden sayılmıyor...

özür durumundan eş özrü istediğimiz zaman da mı sayılmıyor

bu dönem istemedim ama o kadar çok sıkıntı çektim ki maddi ve manevi.ikinci dönem mecburen mecburiyetten:(

lanet olsun yine mi görevlendirme, yine mi geçici çözüm, yine mi kullanıyosunuz bizi,istemiyoruz naparsanız yapın deyip topluca tepki koyamadıktan sonra hiç bi b...k olmaz.

ders saatimiz zorunlu olana ve sayısı artana kadar sanırım bu göreve mecbur bırakılacağız...

birde şu var, ben inanıyorumki o 500-600 liraya muhtaç olmasa hiç kimse o görevlendirmeyi istemez...

isteyin arkadaşlar isteyin... herşeye rağmen isteyin. ödeyecek taksitleriniz var, kredileriniz var, ıvır var, zıvır var... ama unutmayın ki; bizler bu işe tepkisiz kaldığımız sürece elimizden giden bir de "MESLEĞİMİZ" var...!!!

tekirdağda ilk dönem herkesi kendi okuluna görevlendirdiler ama 2.dönem görevlendirmelerinde fatih projesinin uygulandığı okullara öncelik verilcekmiş.. kendi okulum dışında bi okulda görevlendirilmek istemem, ama şartlar ne gösterir onu da bilemiyorum. görevlendirme istemezsem 6 saat ders var, onun dışında ders yok ne olur halim muamma..

İlk dönem kendi okulumu istedim ama başka okul verdiler...Perişan oluyoruz. İkinci dönem istemem. 10 saat dersim var 5-6 saatte boş branş derslerinde alır okulumda kalırım...

namikc' Alıntı:
İlk dönem kendi okulumu istedim ama başka okul verdiler...Perişan oluyoruz. İkinci dönem istemem. 10 saat dersim var 5-6 saatte boş branş derslerinde alır okulumda kalırım...

Yeni yazıda açıkça isteğe bağlı denilmiş hocam, başka okula nasıl veriyolar.. Son seçeneği mi işaretlediniz yoksa.. Neyse şu son durumda ve şartlarda ben de istemeyi düşünmüyorum şu an..

Geri