2. Dönem Öğretmen/Öğrenci Kurs Başvuru Tarihleri

Kodla Büyü

klebsiella

Süper Üye
Süper Üye
Arkadaşlar bir sorum var? Öğrenci zaten I. dönem kurs için 3 tane ders seçtiyse bizim dersimizi seçmesi nasıl olacak?(3 den fazla ders seçilemiyor diye biliyorum)

2. Dönem DYK ( Destekleme ve Yetiştirme Kursu) Öğretmen ve Öğrenci başvuru tarihleri belli oldu.
28 Aralık 2015 - 3 Ocak 2016 tarihleri arasında öğretmenler e-kurs.eba.gov.tr adresi üzerinden görev almak için başvuru yapacaklar.

4 Ocak 2016 - 17 Ocak 2016 tarihleri arasında öğrenciler e-kurs.eba.gov.tr adresi üzerinden kurs başvurusu yapacaklar.

2. Dönem Kurs Takvimi:

http://www.ogretmenx.com/ogretmen/2-don ... 46895.html

ikinci dönem yeniden ders seçileceği için şimdiden öğrencilere duyurunu yap ve gerekirse kendi dersinin birinci sırada yazılı olduğu dilekçe örneklerini hazırlayıp çocuklara ver ve bu dilekçeleri sen geri toplayarak idareye teslim et. yoksa idarede sümen altı oluyor bilgin olsun.

ben bu şekilde yaparak 3 sınıfa ders açtım

baynadir' Alıntı:
ikinci dönem yeniden ders seçileceği için şimdiden öğrencilere duyurunu yap ve gerekirse kendi dersinin birinci sırada yazılı olduğu dilekçe örneklerini hazırlayıp çocuklara ver ve bu dilekçeleri sen geri toplayarak idareye teslim et. yoksa idarede sümen altı oluyor bilgin olsun.

ben bu şekilde yaparak 3 sınıfa ders açtım
mantıklı 3 tane adam akıllı sınıf bulup ders açmak lazım.

Çocuklar sistemden başvurdu bizde.Kimi okullarda dilekçe ile kayıt etmişler. Şimdi nasıl olur bilemiyorum :?

Geri