2-3 Ocak Açık Lise sınavları

Kodla Büyü
habibocak' Alıntı:
aynenbadi' Alıntı:
habibocak' Alıntı:
först' Alıntı:
tc 1 ile başlıyor ve hiç görev çıkmadı.bncede bu görev tc ye göre verilmiyor.eşiminde aynı hiç görev yok,tc 1 ile başlıyo.
Bulunduğunu ilçede sınav var mı Hocam?
hocam sizce ilçede sınavımızın olup olmamasına göre görev vermeleri hakkaniyete sığıyor mu?
bulunduğu ilçe küçük teog haricinde sınav olmuyor, ben tercih yaptıysam merkeze gidebilirim demektir. Ama benim adıma karar veriyorlar.hiç adaletli değil.
hadi ben uzun süre burdayım ne olacak?
Bu dediğiniz gayet mantıklı Hocam. Bunu düzeltebilirler. Ancak tek dejavantajı yolluk mevzusu. Büyük ihtimal ondan dolayı ilçe bazlı yapmışlardır.
Ya da ilçede görev yapıyorum ama ilde ikamet ediyorum belki. Arkadaşın dediği gibi görev istendiyse gelmeye razı demektir. Ekstradan yolluk istemeye de kimsenin hakkı olmaz. Ona dertlenmesinler :) Zorunlu bi görevlendirme değil sonuçta.

sabah mesaj geldi sınavda görevlendirildiniz onaylayın diye . mebbiste sınav görevleri bölümünde görülmüyor ama

Mtsk görevim vardı. 2008 den beri TEOG hariç hiç bir sınav görevim olmadı. (köyde kaldığım için başvuru yapmadım) bu sınavda ilk 2 otorumda görev çıktı.

teog sınavında görev alanlar 5 ekders karşılığı puanı 28 bu sınavda görev alan 122 tl puanı aynı. teogda zorunlu olarak iki gün görev alanlar ile puanlar eşit ama para olarak bu sınav 2 kat. sınav ücreti ve puan arasındaki eşitsizlik düzeltilmeli bence. arkadaşlarında dediği gibi 3 oturumu tek oturum gibi değilde ayrı ayrı oturum şeklinde adeletli dağıtım olabilirdi.

m_esen' Alıntı:
teog sınavında görev alanlar 5 ekders karşılığı puanı 28 bu sınavda görev alan 122 tl puanı aynı. teogda zorunlu olarak iki gün görev alanlar ile puanlar eşit ama para olarak bu sınav 2 kat. sınav ücreti ve puan arasındaki eşitsizlik düzeltilmeli bence. arkadaşlarında dediği gibi 3 oturumu tek oturum gibi değilde ayrı ayrı oturum şeklinde adeletli dağıtım olabilirdi.

Teog a puan verilmiyor....

Aliosman_eser' Alıntı:
m_esen' Alıntı:

Teog a puan verilmiyor....
teog puan verilmiyor biliyorum ama 1 gün ile 2 gün sınav görevi alan arasında sıralama yapılıyor diye biliyorum. ki yapılmalıda bence. inşallah hakkıyla puan sıralaması ile yapılıyordur.

arkadaşlar bana görev çıktı mesaj geldi, girdim sisteme görevi onayladım. şimdi girdim sınav görevlerim kısmında herhangi bir göreviniz bulunmamaktadır yazıyor.

pointer' Alıntı:
arkadaşlar bana görev çıktı mesaj geldi, girdim sisteme görevi onayladım. şimdi girdim sınav görevlerim kısmında herhangi bir göreviniz bulunmamaktadır yazıyor.
:!:
vardı, bir sıkıntı..
şimdi düzeldi gibi..

arkadaşlar müdür yardımcım bu sınavın ücretlerinin okul idaresi tarafından ekders ile birlikte okul tarafından yapılacağını söylüyor. ilk kez görev aldım. durum böyle midir. yoksa ibana direk mi yatıyor bu ücretler. bilen var mı

habibocak' Alıntı:
Hocam,

Görevlendirme mantığı hala eski mantık. Yani ücretler ekders olarak düşünülüyor. Ondan dolayı ücretleri MTSAS ile eşitlemeye çalışıyorlar. Ücretlerde gelişme olmuş olsaydı onun algoritması daha kolaydı ve herkese çok rahat görev gelirdi.

Evet hocam. Açıklamanız için teşekkürler.

Re: 2-3 Ocak Açık Lise

Sınav Görev puanım 0
T.C. Numaram 6 ile başlıyor
Ama sınav görevi çıkmadı
Burnuma nedense kötü kokular geliyor :)

pointer' Alıntı:

firefoxla bakma hocam ie yada chrome ile bak, görürsün.

3. Oturumdaki gorevi onaylamadim ama görev kartı çıkmış onayın ne anlamı kaldı gorevlimiyim ben şimdi? Bir de görevi onaylamamanin herhangi bi cezası var mi?

SYSOP' Alıntı:
3. Oturumdaki gorevi onaylamadim ama görev kartı çıkmış onayın ne anlamı kaldı gorevlimiyim ben şimdi? Bir de görevi onaylamamanin herhangi bi cezası var mi?
Sınavı onaylamazsan cezası olmaz Hocam. Onaylayıp gitmezsen cezası olur. Görevli kartı otomatik çıkıyor.

Facebookta sizinde mesajınız olan bi başlıkta gördüm hocam onaylayin ceza almayın deniyordu ondan merak ettim. Şimdi görev kartı çıksa bile onaylamadığım için görevli değilim yanı tamamdır teşekkürler.

SYSOP' Alıntı:
Facebookta sizinde mesajınız olan bi başlıkta gördüm hocam onaylayin ceza almayın deniyordu ondan merak ettim. Şimdi görev kartı çıksa bile onaylamadığım için görevli değilim yanı tamamdır teşekkürler.
Aynen Hocam.

Peki değerli arkadaşlar. Haziran ayında MTSK görevi çıkmıştı bana (Yedek Gözetmenlik) puanım 188 o sınavda görevli salon başkanının, gözetmenin de puanı 188 nerde bu puanlarda adalet. Ayrıca Eğer ki Açıköğretim sınavlarında ücret 122 tl civarı bişey oldu bir çoğuna 4 görev çıktı, ve puanıda 117 oldu. bu puanlarda ücretle beraber güncelleme olacak mı? yoksa sınavdan sonraki sınavlarda mı bu puanlar değişecek. Eğer ki bu sınavların puanları bu şekilde kalırsa çok büyük haksızlık olacağı kesin.

Peki değerli arkadaşlar. Haziran ayında MTSK görevi çıkmıştı bana (Yedek Gözetmenlik) puanım 188 o sınavda görevli salon başkanının, gözetmenin de puanı 188 nerde bu puanlarda adalet. Ayrıca Açıköğretim sınavlarında ücret 122 tl civarı bişey oldu bir çoğuna 4 görev çıktı, ve puanıda 117 oldu. bu puanlarda ücretle beraber güncelleme olacak mı? yoksa bu sınavdaki puanlarda değişiklik yapılmayıp sonraki sınavlarda mı bu puanlar değişecek. Eğer ki bu sınavların puanları bu şekilde kalırsa çok büyük haksızlık olacağı kesin.

mustafa5885' Alıntı:
Peki değerli arkadaşlar. Haziran ayında MTSK görevi çıkmıştı bana (Yedek Gözetmenlik) puanım 188 o sınavda görevli salon başkanının, gözetmenin de puanı 188 nerde bu puanlarda adalet. Ayrıca Açıköğretim sınavlarında ücret 122 tl civarı bişey oldu bir çoğuna 4 görev çıktı, ve puanıda 117 oldu. bu puanlarda ücretle beraber güncelleme olacak mı? yoksa bu sınavdaki puanlarda değişiklik yapılmayıp sonraki sınavlarda mı bu puanlar değişecek. Eğer ki bu sınavların puanları bu şekilde kalırsa çok büyük haksızlık olacağı kesin.
habip hocam aynı soruyu bende sorayım?

2. ve 3. oturum sınav görevini onaylamadığım için görev reddedildi diyor. Ama biraz önce görev kartı butonu aktifti. Ne saçma bir sistem bu anlayamadım. Ayrıca 1.oturum için görevimi onaylamıştım ama biraz önce tekrar onaylayın diye bir mesaj geldi

mustafa5885' Alıntı:
Hocam,

Salon Başkanı, Gözetmen ve yedeklerin puanının 188 yani aynı olması bencede haksızlık. Onu Bakanlığa yazacağım.

Toplu sözleşme gereği sınav ücretlerinin arttığı malum. Ancak bununla ilgili Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığına resmi yazı gelmediği için eski sistem yani ekders olarak yapıyorlar görevlendirmeleri. Eğer sınav ücretlerinin arttığına dair Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığına resmi yazı gelirse hem ücretler yüksek ödenir. Ona göre de puanlarda yükselir.

habibocak' Alıntı:
mustafa5885' Alıntı:
Hocam,

Salon Başkanı, Gözetmen ve yedeklerin puanının 188 yani aynı olması bencede haksızlık. Onu Bakanlığa yazacağım.

Toplu sözleşme gereği sınav ücretlerinin arttığı malum. Ancak bununla ilgili Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığına resmi yazı gelmediği için eski sistem yani ekders olarak yapıyorlar görevlendirmeleri. Eğer sınav ücretlerinin arttığına dair Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığına resmi yazı gelirse hem ücretler yüksek ödenir. Ona göre de puanlarda yükselir.
görevlendirme eski düzen,puanlama eski düzen ama ücret yeni ücrete göre ödenir ise büyük haksızlık olcak. umarım düzenleme yapılır ve haksızlık giderilir

Geri