2-3 Ocak Açık Lise sınavları

Kodla Büyü
aynenbadi' Alıntı:
esas küçük ilçedekilere hiç görev vermemeleri çok saçma, çoğumuz merkeze gidiş geliş yapıyoruz..Ben sınav görevi için tercih yapıyorum adamlar diyorki "yok sen uzaktasın sizin orda da zaten hiç sınav açılmamış sen gelme " yahu arkadaş sanane? ben tercih ettiysem istersem koşarak gelir görevimi yaparım. o zaman bizim gibi sınav görevi çıkmayan yerlerden TEOG sınavı da yapılmasın merkezde yapılsın :verymad: :verymad:

Katılıyorum. :alkis:

Ücret konusu netleşti mi arkadaşlar? Yoksa eskiden olduğu gibi ek ders karşılığı mı?

hakansia' Alıntı:
bana 2 AÖL VE 2 DE AÖO olmak üzere 4 görev çıktı. hepsini reddettim. Ücret belli olmadan girmeyeceğim.
Hocam bu görev isteğe bağlıydı? Ücret belli değilken neden istediniz o zaman? :))

Görevlendirmeleri puana göre yapıyorlarmış. Kardeşim puana göre de yapsan önce 1 er görev verirsin sonra 2. görevleri dağıtırsın. bir kişiye dokuz, dokuz kişiye bir kuruş mantığı çok saçma bence. kurt bile yapmaz bu taksimi

can61' Alıntı:
Her yerde olduğu gibi bizim okulda da kazan kaynıyor. Kimine 3 görev çıkmış kimine hiç çıkmamış. Herkesin puanı sıfır görünüyor. TC ye bakalım dedik bi en küçüğe çıkmış bi en büyüğe. Kıdeme bakalı dedik 10 yıllık öğretmene 3 görev çıkmış, yeni atanan öğretmene 2 görev çıkmış. Bir şey anlayan varsa beri gelsin. İdareciyim bana da çıkmadı ki Allah'tan çıkmadı. Öğretmenlere durumun bizimle alakalı olmadığını anlatmaktan gına geldi. :x
Bizim okulda da benden başka görev isteyen yok gib neredeyse. Bir haftasonumuz var onda da ne işimiz var sınavda diyorlar :)

mtsk sınavı 100 lira 188 puan bu sınav 140 lira diyorlar nasıl 28 puan oluyor anlamıyorum bi yerde hata var

dokmeefrail' Alıntı:
Görevlendirmeleri puana göre yapıyorlarmış. Kardeşim puana göre de yapsan önce 1 er görev verirsin sonra 2. görevleri dağıtırsın. bir kişiye dokuz, dokuz kişiye bir kuruş mantığı çok saçma bence. kurt bile yapmaz bu taksimi
aynende hocama katılıyorum. kimine 3-4 görev
kimine görev yok.
neyse bende hafta sonu dinlenirim.(Avuntuya gellllll :))

herohamster' Alıntı:
görevlendirmeler de sendika dikkate alınıyor şu anda eğitim bir sendikasına üye iseniz olay biter hocam...
Hiçbir sendika üyeliğim olmadı ve 3 görev çıkmış. Gel çık bu işin içinden :(

ben puana göre olduğunu düşünenlerdendim fakat bugün şunu gördüm. 113 puanlı bir arkadaşıma 2 göre çıkarken 84 puanlı bir arkadaşa hiç görev çıkmadı. Bu sistemi yazan arkadaşlar kodlamada bi hata mı yaptı acaba :eek:

Bence rastgele kağıtları ortalığa atıyorlar bir tarafta kalanlar görevli diğer taraftakiler görevsiz oluyor ne sendikaya ne puana bakmıyorlar :puhaha:

Biraz önce okul müdürümüz, müdürler toplantısında sınav ücretlerinin ek ders karşılığı değil de 100 küsür şeklinde konuşulduğunu söyledi.. Sendikalar da bastırırsa bence ücret konusu iyileştirilebilir.

Cts ve Pazar görev çıkmış bana. Pazar günü görev çıkan yer eve çok uzak bir okul. O göreve gitmemek için Mebbis'ten onayalamasam sorun olmaz değil mi?

Çıkan görevi onaylamayınca sıkıntı çıkarıyorlar mı?

AKADEMİA' Alıntı:
Cts ve Pazar görev çıkmış bana. Pazar günü görev çıkan yer eve çok uzak bir okul. O göreve gitmemek için Mebbis'ten onayalamasam sorun olmaz değil mi?

Çıkan görevi onaylamayınca sıkıntı çıkarıyorlar mı?
Sorun olmaz hocam.

sınav puanları güncellenmiş arkadaşar;
açık öğretim lisesi:63
açık öğretim ortaokulu:75 olmuş

3 oturum çıkmıştı, güncelleme sonucu görev puanım 189 olmuş, daha da sınav görevi gelmez artık

MEBBİS'te 2-3 Ocakta yapılan AÖL ve AÖO sınav puanları güncellendi.

AÖL = 63 (Sınav Ücreti / Sınav Süresi * 100=63 Yani 113,5 TL / 180 * 100 dk. = 63 Puan)

AÖO = 75 (Sınav Ücreti / Sınav Süresi * 100=63 Yani 113,5 TL / 150 * 100 dk. = 75 Puan)

atakom' Alıntı:
sınav puanları güncellenmiş arkadaşar;
açık öğretim lisesi:63
açık öğretim ortaokulu:75 olmuş

3 oturum çıkmıştı, güncelleme sonucu görev puanım 189 olmuş, daha da sınav görevi gelmez artık
bana da 3 oturum çıkmıştı, güncelleme sonucu 377 puanım olmuş. sizin puan yüksek değil yani

Geri