18. Milli Eğitim Şurası ve biz...

Kodla Büyü

aytduman

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Bakan Çubukçu, "Türkiye'de müfredatların yenilenmesinden bilişim teknolojilerinin eğitimde kullanılmasına kadar çok geniş bir yelpazede ve eğitimin tüm bileşenlerinde bir dönüşüm süreci yaşanıyor. Bu sürece liderlik edecek olanların eğitim yöneticileri ve öğretmenler olduğu düşünüldüğünde, öğretmenlerin kendilerini sürekli yenilemeleri ve bilgi çağının gereklerine uygun beceriler kazanmaları, sürecin başarısı için hayati bir öneme sahiptir" dedi.........................ne çıkar bundan aceba....

Bilişim Teknolojileri dersinin 6,7 ve 8. sınıflarda da kaldırılması çıkabilir mi?

aytduman' Alıntı:
Bakan Çubukçu, "Türkiye'de müfredatların yenilenmesinden bilişim teknolojilerinin eğitimde kullanılmasına kadar çok geniş bir yelpazede ve eğitimin tüm bileşenlerinde bir dönüşüm süreci yaşanıyor. Bu sürece liderlik edecek olanların eğitim yöneticileri ve öğretmenler olduğu düşünüldüğünde, öğretmenlerin kendilerini sürekli yenilemeleri ve bilgi çağının gereklerine uygun beceriler kazanmaları, sürecin başarısı için hayati bir öneme sahiptir" dedi.........................ne çıkar bundan aceba....

Öğretmenlerin kendilerini gelişen çağa uydurmaları konusunda bir görev düşebilir belki bize. :?: En iyimser yanıtım bu.

bilgisayar dersinin tamamen kaldırılması bt sınıflarındaki bilgisayarlar sınıflara dağıtılarak harcanması bt öğretmenlerinin ise tamirci konumundan çalıştırılarak eğitimin teknoloji alanında büyük bir gelişim sağlaması çıkar ancak ne umudumuz kaldı ki :(

:-1:
aytduman' Alıntı:

Biz nolcaz peki :cry: :cry: :cry: Mlli eğitim sisteminden tüm öğretmenlerden bahsediliyor bizden niye bahsedilmiyor biz öğretmen değilmiyz.....

takmışlar okul öncesine bizimle ilgilenen yok,bu nasıl adalettir ya :verymad: :verymad: :verymad:

bu kadin iyi birsey soylese bile " - yemin ett ! " der, ama gene de inanmam

anlaşılan bilişim teknolojileri eğitimlerini öğretmenler güncelleyecekler. ozaman okulda bize ihtiyaç yok . yakın zamanda bizi toplayıp bir tımarhaneye koyacaklar :puhaha:

Geri