18 Mart Sinevizyon Gösterim

Kodla Büyü
Hocam, ellerinize sağlık.
Çok etkilendim , çok beğendim :alkis:

Yalnız sormak istediğim bişey var,
Ortaokul öğrencilerine Törende izletmek isterim, görüntüler ağır gelir mi acaba? askerlerin şehit olma goruntuleri felan?
Aslında çok etkileyici, gerçek olan da bu.. ama işte biliyorsunuz kimin neyden etkileneceği belli olmuyor :-S
Özellikle 5. sınıf öğrencileri için? Aslında o sahnelerin de süresi birçok değil, bir kaç saniye felan...

var mı fikri olan? :)

_miracle_' Alıntı:
Hocam, ellerinize sağlık.
Çok etkilendim , çok beğendim :alkis:

Yalnız sormak istediğim bişey var,
Ortaokul öğrencilerine Törende izletmek isterim, görüntüler ağır gelir mi acaba? askerlerin şehit olma goruntuleri felan?
Aslında çok etkileyici, gerçek olan da bu.. ama işte biliyorsunuz kimin neyden etkileneceği belli olmuyor :-S
Özellikle 5. sınıf öğrencileri için? Aslında o sahnelerin de süresi birçok değil, bir kaç saniye felan...

var mı fikri olan? :)
Bende ortaokuldayim bunu ilçe genelinde yapılacağı için gerçekçi ve etkileyici olsun istedim.öğrencilerinden izledi onlarda beğendi etkilenmediler şimdiki çocuklar için artık doğal böyle sahneler

:alkis:
itibar puanı olsa ayrı bir üyelik daha açar iki tane verirdim. çok güzel olmuş ellerinize sağlık, bende hazırlıyordum bana çok güzel bir fikir verdiniz, benim ki biraz belgesele gidiyordu.
bu arada ikinci yazıda "anınısına" olmuş hazır vakit varken bir göz atın isterseniz.

benim ki de iş ama, kusur arar gibi oldu ama kalbim temiz. :mrgreen:

patari' Alıntı:
:alkis:
itibar puanı olsa ayrı bir üyelik daha açar iki tane verirdim. çok güzel olmuş ellerinize sağlık, bende hazırlıyordum bana çok güzel bir fikir verdiniz, benim ki biraz belgesele gidiyordu.
bu arada ikinci yazıda "anınısına" olmuş hazır vakit varken bir göz atın isterseniz.

benim ki de iş ama, kusur arar gibi oldu ama kalbim temiz. :mrgreen:

Farketmemistim teşekkür ederim bugün bişey daha deniyorum oda olursa onuda paylasacam

Eline emeğine sağlık hocam, :alkis:

yandex te 280 mb civarı
youtube da (720p) 124 mb civarı

aynı dosyalar değil mi?

kafkas' Alıntı:
Eline emeğine sağlık hocam, :alkis:

yandex te 280 mb civarı
youtube da (720p) 124 mb civarı

aynı dosyalar değil mi?

Aynısı hocam ama youtube kendi öyle boyutlandirmis

Emeğinize sağlık. güzel olmuş. :+1: Bu arada görüntüler hangi filmden ?

Geri