17000---20000 ARASI ARABA TAVSİYE

Kodla Büyü

sqlmy_3

Site Gezgini
arkadaşlar hayırlı günler...2006 model fiestam vardı..aracım büyük ihitmalle perte çıkacak..sigorta şirketinden alacağım parayla daha üst sınıf bir araç almayı düşünüyorum...sedan tercihimdir..hangi arabaları önerirsiniz bu fiyat skalasında? 1-2 milyar daha çıkabilirim çok beğendiğim bir araç olursa

valla hocam en üstü 22 000 lira ise fiesta nın bir üstü sınıfı focus, astra, 308, corolla gibi araçlar bunlardanda o aralıkta araç bulmaz zor. lakin 2005 -2006 modellerinden belki düşebilir. Bende fieasta kullanıyorum. Sonraki arama corolla yada auris olsun istiyorum. 2005 yeni kasa astra olabilir. Yada hyundai Era'larda olabilir. Araba alırken taksicilerin adlığı arabalara bakın derler.

hocam corolla terra önerebilirim 2006 model falan ama fiyat konusunda biraz daha cıkman gerekicek.22-23 civarina bulabilirsin lpg lisini.dedigin fiyata ve 2005 model ustu renault clio yada hyundai de olabilir.ama 3-5 milyar fazla verip corolla ya binmek daha iyidir bence

golf has arabadır ama zevk meselesi ben de hemşom gibi auris istiyorum :) ama ne zaman alırız o belli değil

o fiyata benim de alacağım araba golf olur. kardeşimin vardı yenilerde sattı. istediğin zaman satabilirsin kaliteli araç. temizini bulursan kaçırma

Geri