17 Yaşında Olsanız...

Kodla Büyü
İleride çok keşkelerin olacak (Keşke Böte okumasaydım gibi)
Olmasını istemiyorsan bırak boş zaman geçirmeyi daha çok ders çalış, gez dolaş en önemlisi de günlük tut derdim...

- "ilerde birçok hata yapacaksın... " derdim kendi kendime :(
ki şuan bakıyorum da 17 - 27 günahıyla sevabıyla geçen günler, hatalarımı ve hayatımı gözümün önüne getirdiniz be :x

Internet' Alıntı:
- "ilerde birçok hata yapacaksın... " derdim kendi kendime :(
ki şuan bakıyorum da 17 - 27 günahıyla sevabıyla geçen günler, hatalarımı ve hayatımı gözümün önüne getirdiniz be :x
:)

Daha çok ibadet eder, daha çok Allah'a yönelirdim. Kayıp senelerim olduğunu düşünüyorum...

Yanlış tercih 1 yıl , yanlış okul 4 yıl , yanlış iş 40 yıl , yanlış eş error.
İse ; hayat boyu edineceğin mesleğe , sonsuzluğa uzanacağın sevgiline/eşine karar verdiğin yaştır 17.
Dikkatli,düşünerek hareket et.

babanı ve amcanı dinleyerek Bilişimci olacağına
kendi düşündüğünü yapıp FTR ci ol derdim

al şu "erkeğin kutsal kitabı"nı oku. elinden düşürme arkadaşlarına da okut.

bak olum izmirde oku ama ağitim böte felan yazma. ilk yıllarında çok hatun çıkacak karşına anadolu çocuğu gibi davranma. :))) snradan işi öğrendik ama kayıp 1 yıl var :)))

Asla kimsenin ağlamasını dinleyip de bu bölümü zorla yazmazdım.
Şimdi de ben ağlıyorum

Aklın ; hayatın boyunca , gençliğinde yapamadıklarında, yaşayamadıklarında kalmasın.

kendi içinden gelenleri yap bilgisayar öğretmenliğinin bişey olduğunu sanma derdim.

bb.net e sakın girme bi grdinmi bi daha çıkamazsın alılşkanlık yapar istemesende girmek zorunda kalırsın derdim. hele de böyle bi başlık açılacak o başlığa sakın bakma. ben baktım zaten başlığı okur okumaz tahmin ettiğin gibi büyük çoğunluk "böteyi tercih etme" yazmış sen onlara aldırma derdim.

ileride bir milletvekili ol. bilişimcilerin sona çok ihtiyacı olacak.
önce millet vekili olman için gerekn maddi destek için sayısal loto tahminlerini söyleyeyim..
şu tarihte devulasyon olacak. şu tarihte beya et kırmızı et fırlayacak..
şu tarihte devlet kurumları özelleşecek. bunları almayı unutma..

pttnin T si özelleşecek sakın kaçırma 2011de de ilaç firmalarını satın al.. bu karşılaşmamızı kimseye anlatma..birde küçük bir gemicik al.. evine kaset düzeneği koyabilirler. dikkatli ol.

Geri