17 nisan tatil mi?

Kodla Büyü

ucamus

Süper Üye
Süper Üye
17 nisan tatil mi değerli arkadaşlar? Bu konu ile alakalı birşey var mı?

okullar akşam a perişan halde kalıyor pazartesi akşama kadar ancak temizleniyor... kesin tatil yapılır...

Nerede okuduğumu hatırlamıyorum ancak bir yerde bir arkadaş 2007 referandumundan sonraki günün tatil edilmediğini yazmış. Doğru mu yanlış mı bilgim yok. Belki hatırlayan arkadaşlar çıkar.
24 Nisan ise sanırım 2 yıldır falan zaten tatil edilmiyor. Yönetmelikte bunun ile ilgili maddede değişiklik yapılmıştı yanlış hatırlamıyorsam.

Niye Tatil olsunki. Görevliler ne için ücret alıyor. Okullardaki Hizmetlilerde görev alıyor. Nasıl ki sandık görevlileri gece geç saatlere kadar evrak teslimi için sıra bekliyorsa. Görevlilerde gece geç saatlerde olsa işini bitirip okulu ertesi güne hazırlamalı.

mebbis' Alıntı:
Niye Tatil olsunki. Görevliler ne için ücret alıyor. Okullardaki Hizmetlilerde görev alıyor. Nasıl ki sandık görevlileri gece geç saatlere kadar evrak teslimi için sıra bekliyorsa. Görevlilerde gece geç saatlerde olsa işini bitirip okulu ertesi güne hazırlamalı.

Haklısın hocam.

gece sabaha kadar okul temizleyen görevlinin yerine ertesi gün kim görev yapacak.
çuvalları gece yarısından sonra teslim eden başkanın yerine ertesi gün görev yapacak - derse girecek.

Kesin bir dayanak bulamadığım için sordum yoksa son iki seçimdir tatildi.

bidene' Alıntı:
gece sabaha kadar okul temizleyen görevlinin yerine ertesi gün kim görev yapacak.
çuvalları gece yarısından sonra teslim eden başkanın yerine ertesi gün görev yapacak - derse girecek.

Tütil olmuş lakin. Sorunuza cevap:Babanızın haydına yapmıyorsunuz. Parasını alıyyorsunuz değilmi. Gülü (parayı) seven dikenine katlanırmış.

mebbis' Alıntı:
bidene' Alıntı:

Tütil olmuş lakin. Sorunuza cevap:Babanızın haydına yapmıyorsunuz. Parasını alıyyorsunuz değilmi. Gülü (parayı) seven dikenine katlanırmış.

aynen mebbis hocam. Bende onu demek istedim. Maden hizmetli bu işten para alacak ve sadece okulu açıp kapayacak ve birde yaparsa çay yapacak ki bununda parasını partilerden alacak. O zaman biz sayım yapana kadar okulu temizlesin.

Geri