17 Mayıs'ta uzaktan eğitime devam

Kodla Büyü

mnn

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Böyle bir kararın geleceğini bekliyordum. Önümüzdeki hafta okullar açılır mı papatya falına bakmak lazım...

Sadece 17 Mayıs için:

http://www.meb.gov.tr/basin-aciklamasi-yuz-yuze-ve-uzaktan-egitim/haber/23197/tr

4B664CE2-792F-48F3-8E01-05DC61DE7B78.jpeg

bir site “müjde 18 Mayıs’ta okullar açılıyor” diye başlık atmış, altına başka şeyler de yazmış …
bakalım doğru çıkacak mı?

Vaka sayıları 5binlere inmedi daha açmazlar zannetmiyorum. Belki haziran'a kadar devam eder bu süreç.

Bu saatten sonra okul açmanın anlamı yok. Zaten haziran ayı geldi
Bu dönem uzaktan olarak noktalanmalı ona göre senenin planlanması yapılmalıdır.
Gerçi şu ana kadar planlı olan birşey göremedik meb de.
Hayırlısı artık :)

tam kapanmayı!
daha önceden aldığı kulis bilgilerine göre 1 hafta önceden yazan, gazeteci deniz zeyrek, yine yazdı 3-4 gün önce, 17 mayıs sonrasında okulların uzaktan eğitimle devam edeceğini, kafeler için ingiliz modelinin geleceğini sırasıyla, saat 21, 22.45, 24 sonrası yasaklar, pazar yasakları derken tam açılma.

bir çok öğretmen konuları bitirdi artık okeye dönüyorlar, öğrencilerde ekran karşısında gittikçe .... anlarsınız siz.
yani bu dönemin ders saatleri yarı yarıya azaltılmış olarak uzaktan tamamlanması herkesin hayrına olacaktır artık.

Bundan sonra (sınavlar ile ilgili kararlar) açılsa bile öğrenci geleceğine inanan var mı? :rolleyes:

Geri