17 Şubat 2014 Tarihli Tablet Bilgisayar Dağıtımı

Kodla Büyü
bugün öğretmenlere gönderilen tabletler geldi.
general mobile e-tab 4 geldi ve sadece şarj girişi ve kulaklık girişi var.
micro hdmi ve sd kart girişi yok. kendi sitesinde bu özellikler var görünüyor hatta küçük kılavuzubda bile.

piyasada böyle bi excel dosyası dolaşıyo ve iki dosyadaki okul isimleri aynı değil. herhalde doğru olan eogrenim.meb.gov.tr kaynaklı olan pdf dosyasıdır dimi ?

Ekli dosyalar

• TABLET_DA_ITILACAK_L_SE__RETMENLER_-2.rar
    91.6 KB · Görüntüleme: 263
mudamet' Alıntı:
piyasada böyle bi excel dosyası dolaşıyo ve iki dosyadaki okul isimleri aynı değil. herhalde doğru olan eogrenim.meb.gov.tr kaynaklı olan pdf dosyasıdır dimi ?
bu liste bu dönem tablet dağıtımı yapılacak okulların listesi. eogrenim.meb.gov.tr de yayınlanan liste ise 17 şubatta dağıtılacak okullar. 17 şubat listesinden geriye kalan okullara bu dönem içerisinde ara ara tablet dağıtımı olacaktır. eogrenimdeki ilk tablet duyurusunda dediği gibi şubat ayından başlanarak perdeyper dağıtım yapılacak....

geceyolcusu2002' Alıntı:
http://www.youtube.com/watch?v=ji3vIKTKDuQ
burada tanıtımı yapılmış...

Gelen tabletler videoda gösterilen tablet değil. gelen tablet general mobile e-tab 4 ve sadece şarj girişi ve kulaklık girişi var.
micro hdmi, micro usb ve sd kart girişi yok.

sarı_sarı' Alıntı:
BT Rehberine veriliyor mu?

Tüm Öğretmenlere geliyor zaten %10'da yedek geliyor. 34 öğretmen varsa 3 de yedek. yani öğretmne ayrımı yok 9. sınıf derslerine girsin veya girmesin okuldaki tüm öğretmenlere geliyor.

Valla bizim okul da listede yok. Herkes alırken ben alamayacağım, sevinsem mi üzülsem mi bilemedim :? :?

Geri