1500-2100 tl arası laptop tavsiye..

Kodla Büyü

baysukru

Aktif Üye
Arkadaşlar abime laptop alıcam tavsiye ettikleriniz varmı?İ5 işlemci ve paylaşımsız ekran kartı olsun istiyorum..Marka olarak Asus,Hp,Toshiba ve Sony olabilir..Şimdiden teşekkür ederim..

eda_tr' Alıntı:
Bence dell almayın da .Ben aldım ve pişmanım.

Dell en sorunsuz bilgisayarmarkalarından biridir aslında - HP çok problemli - zaten bilgisayarpyasasından çekilder

i5 işlemcili hp öneririm şimdi aldığında 1 yıl siğortası var çalınma düşürme özellikle çocuk varsa iyi olur

ekran kartı 6550 olan modelini al çoğu 6470 dir
birde hdd hızı 7200 rpm hızla dönen modeli var
biliyorsunuz bilgisayardaki en yavaş işleyen parça hdd dir

bunların olduğu bir hp al arkana bakma

Tabi elektronik biraz da şans işi ama eski Asus 'um bile Dell'den daha iyiydi. Tercihim Asus'tan yana.

oziie' Alıntı:
eda_tr' Alıntı:
Bence dell almayın da .Ben aldım ve pişmanım.

Dell en sorunsuz bilgisayarmarkalarından biridir aslında - HP çok problemli - zaten bilgisayarpyasasından çekilder

Hp o kararını geri aldı hocam, hali hazırda dünyanın en çok dizüstü satan markası olması lazım.

o fiyat aralığında asus ya da acer in ultrabook larını alabilirsiniz ince ve ssd harddiskli

hp pavilion gt-1217et modelini kardeşime aldık. 6 gb ram, i5 2430m, 1 gb ekran kartı (ekran kartı orta seviye). bimekste 1500 lira ayrıca 12 taksit de yapılabiliyor. diğer sitelerde 1700-1800 tl civarı. bak istersen bimeks'e.

asus n55s i7 2.2 işlemci turboboost ile 2.9, 8 gb ram,fullhd ekran(1920-1080), 2 gb ekran kartı + onboard ekran kartı, harika ama harika ses sistemi(ilk defa bir laptoptan bu kadar ses çıkarken şahit oldum). senin üst limitin biraz üstünde vatandan %25 indirimle. ben aldım çok ama çok memnunum, tasarım harika, bir tek klavye kısmı biraz basit gibi. 4 çeşit modeli var. bu yazdığım en üst modeli. bunu almanı tavsiye ederim.

Geri