128 GB Flash Bozuldu :(

Kodla Büyü

hastasıyız dede

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
eşim 1 hafta önce çamaşır makinesinde virüsleri temizlemeye çalışmış :mrgreen: :cry: , bu gün bir tahtaya imaj attım çalıştı , yine lazım oldu taktım çalışmadı ve şu an hiçbir pc flaşı görmüyor teknosadan almıştım, garanti için teknosaya mı sandiske mi başvurayım yada çamaşır makinesi garanti işinide temizleyip garantiyi devre dışı mı bırakır. :?: :(

Çamaşır makinesi garanti kapsamı dışında bırakır hocam. Servis flaşı renklilerle birlikte yıkadığınızı anlamazsa ancak o zaman yenisini gönderir :puhaha:

Çamaşır suyu kullanılmamışsa hafifletici sebep olabilir. Şansınızı deneyip sandiske gönderin.

bellekle beraber yumuşatıcı da gönderin, çözümü kolaylaştırır serviste:)

turapt' Alıntı:
bellekle beraber yumuşatıcı da gönderin, çözümü kolaylaştırır serviste:)
Biraz da kalgon gibi bir kireç sökücü gönderilirse bel ki yıkama esnasında faydası olur. :lol:

hasari' Alıntı:
Çamaşır suyu kullanılmamışsa hafifletici sebep olabilir. Şansınızı deneyip sandiske gönderin.
vallahi her bir halt kullanmıştır bizim kakulmuş. :mrgreen:
işin kötüsü belge melge hiç bişi yok, en iyisisi ben yeni bir flaş alayım. :shock:

markası kingston ise garanti konusunda bir şansınızı deneyin. şimdi nasıldır bilmem ama birkaç yıl önce bir cihazımı sorgusuz değiştirmişlerdi.

Diğer markaları bilmiyorum. ben olsam garantiye gönderirdim.
teknosayla uğraşmayın direk servise postalayın.

bence çamaşır işini karıştırmayın sabah kalktım işe geldim taktım bozulmuş deyin geçin

hocam garanti vs uğraşmayacaksan ürünü sök elinde kontak temizleyici yada araban için kullandığın balata temizleyicisi yada en son tercihimdir az miktarda sentetik tineri küçük bir diş fırçası ile ürüne uygula sonra bırak kurusun hemen uçar zaten bu dediğim sıvılar.. sonra temiz olduğuna karar verdiysen bir fön makinesi ile ürünü ısıt kemikleri ısınsın. Ben Kontak temizleyici ve fön ikilisini ekran kartımda uyguluyorum işe yarıyor.

Geri