...127 nolu rize-teknoloji kullanım

Kodla Büyü

boteci87

Seçkin Üye
Seçkin Üye
11-15 ağustos... arkadaşlar başvuru yapanlar var mı? onay süreci başladı

Ben de başvurdum okulum onayladı ama çıkar mı bilemem 48 kişi katılacak 283 kişi başvurmuş :scared: :?

evet hocam 283 başvuru var. benim okulda onayladı ama daha çook var belli olmasına

arkadaşlar 3 onay bitti. 4. onay yani ilgili birim hala onaylamadı. 17 temmuz son gün. onaylanan var mı? benim hala beklemede...

Arkadaşlar ben Çayelinde görev yapıyorum sormak istediğiniz şeyler varsa sorabilirsiniz

Başvuru sayısı-İlin eğitmen ihtiyacı Reddedildi.... reddetmişler... kıdem yılım 3 yıl 8 ay olmasına rağmen... doğu'da görev yapıyorum... gtmeyi çok istemiştim, ama kısmet ne diyelim

3 yıldır başvuru yaapıyorum hiç çıkmadı basvururken ilk başvuru yapanlardanım bide. neye göre çıkıyor arkadaşlar?

arkadaşlar ben yeni atandım hizmetiçi eğitim faaliyetlerine başvuru nasıl yapılıyor acaba bilgilendirirseniz sevinirim.

vlk4n' Alıntı:
Arkadaşlar ben Çayelinde görev yapıyorum sormak istediğiniz şeyler varsa sorabilirsiniz

Hocam Batum'a gidiş geliş kaç para tutar?

Bir de orada ne kadar para harcanır?

Bu bilgileri verirsen arkadaşalr ona göre hazırlıklı gelsin.

Ben de 1-2 bilgi vereyim. Çayeli'ne gidenleri 5 günlük bir seminerde 4 gün gezdiriyorlar.
Dersler en geç 14:00'te bitiyor. Ders biter bitmez kapıya gelen otobüslerle gezmeye çıkıyorsunuz.

1 gün Uzungöl'e. (Gittim çok abartılacak birşey yok, TV'lerde gösterdiği gibi işte)
1 gün Ayder Yaylası'na (Gittim çok abartılacak birşey yok, ancak orada esnaflık yapanların 3-5 dakikada bir kolkola girip horon tepmelerini seyretmek hoş oluyor)
1 gün Batum'a gezi var. (Gitmedim, keşke gitseydim. En azından yurt dışına çıktım derdim.)

Arkadaşlar merhabalar. Benim 4. onay geldi. Muhtemelen 5. onayda gelir. Ben Manisa'dan katılacağım nasipse. Sizlerde yazarsanız tanışmış oluruz.

Yalnız ben bir konuya değinmek istiyorum ve fikirlerinizi almak istiyorum belki sizinde aklınıza takılmış olabilir. Kurs 11 ağustosta ve 10 ağustosta cumhurbaşkanlığı seçimi var. Okul kapanmadan seçimde görev almak istiyormusunuz? dediler evet dedik. Görev çıkarsa büyük sıkıntı. Yarın okula istemiyorum diye dilekçe vereyim diyorum ama ilçe mem o zaman öğretmenler ve memurların geneli tatilde olacağı için resen görev verebilirler dendi. İstemeyenlerde hazırlıklı olsun dendi. İnşallah çözülür. Aynı durumda olup uzaktan gelecekler varmı? Ne düşünüyorsunuz? Selamlar...

boteci87' Alıntı:
Başvuru sayısı-İlin eğitmen ihtiyacı Reddedildi.... reddetmişler... kıdem yılım 3 yıl 8 ay olmasına rağmen... doğu'da görev yapıyorum... gtmeyi çok istemiştim, ama kısmet ne diyelim

bizimki de :cry: :cry: :cry:

başvuru ölçütleri(idari görev) reddedildi.....
2 ay önce 6 aylığına müdür yardımcılığına görevlendirildim.başvuruyu öğretmenken yaptım.müdür yardımcısıyken okul müdürü tarafından onaylanıp 4.onayı bekliyordum.bu nasıl bir iştir hala anlayamadım.adam gibi başvuru sayısı çok ondan reddedildin de eyvallah.

ben çıkmaz diye bekliyordum. bundan önce başvurduğum 3 kursan red almıştım.
herhal artık yeter dediler onayladılar.

orda gezerken araca ihtiyaç oluyor mu. yoksa kursun düzenlemiş olduğu geziler yeterli geliyor mu?
yol uzak olduğu için epeyi masraflı olacak geldiğimize değer mi?

4. onay belli olduy mu? HİE. sadece o kalmıştı? ve şuan mebbiste sorun var galiba sayfayı açmıyor

arkadaşlar benimde onayım verilmiş. daha önce kursa gidenler varsa kurs, konaklama vs hakkında bilgi verebilirlermi acaba...

Ben de ilk defa gidiyorum! uçakla ve ya otobüsle gitsek yolluk değişiyor mu?yoksa otobüse göre mi?evrak vb. şeyler gerekiyor mu, hiçbirşey bilmiyorum!

Otobüse göre rayiç bedel öderler.

Güzel bir yer olduğunu söyleyebilirim.

Geri