12. sınıflara yaptığımız bitirme sınavı

Kodla Büyü

aresbel3

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Mesajlar
364
Arkadaşlar teknik servis dalından mezun edeceğimiz öğrencilere ne tür sorular soruyorsunuz? uygulama sınavı mı yapacaksınız yoksa yazılımı. veya ikisi birden mi?? örnek soru ve ilgili tutanakları paylaşır mısınız?
 

Nadir SERT

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Mesajlar
315
Başka bir forumdan alıntıdır.Soru olarak da 100 soruluk test hazırladık onunda 2008 yılındaki eğitici formatörluk sınavı sorularından sectık.
 

Ekli dosyalar

  • beceri sınavı soru tespit tutanağı.rar
    8 KB · Görüntüleme: 207
  • işletme bec. eg. beceri sınavı zümresi.rar
    7.8 KB · Görüntüleme: 226

ok46500

Aktif Üye
Mesajlar
195
Evet hocam uygulama sınavıda olması gerekli;
Yıl sonu beceri sınavı

Madde 83- ( Değişik birinci fıkra: 20.9.2008/27003 RG ) Kurumlar ile işletmelerde mesleki eğitim gören öğrenciler, yapılan beceri eğitiminin değerlendirilmesi amacıyla ders yılının son haftasında yıl sonu beceri sınavına alınırlar. Bu sınav, dersin özelliğine göre komisyonca alınacak karar doğrultusunda, uygulamalı veya hem uygulamalı hem yazılı ve/veya sözlü olarak yapılır.

Biz hocam hem yazılı (çok sorulu kısa cevaplı birçok konuyu kapsayacak şekilde ) hemde uygulamalı yapacağı(bilgisayar toplama , sistem kurma , elektronik devre yapma gibi ...) yapacağız. Beceri sınavının puanını yazılı için %50 , uygulama sınavı için %50 olarak zümrede belirledik.
 
Üst