12 MAYIS İNTEL KURSU??GİDECEKLER BELLİ OLDU MU?? BİLGİSİ OLAN VAR MI?

Kodla Büyü

ebitefo49

Üye
KURSA KİMLERİN GİDECEĞİ BELLİ OLDUMMU HALA BİZİM HİZMETİÇİNDE BİŞEY GÖZÜKMÜYOR.BİLGİSİ OLAN DUYUMLARI OLAN ARKADAŞLAR PAYLAŞIRSA SEVİNİRİM...

12 mayısta olacak kurslarda yine tarih değişikliği yapıldı diyor. :? nasıl iştir bu anlamadım valla.

Öğretmen Programı Eğitimi Semineri 12-05-2008 Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü ANKARA Tarih Değişikliği Yapıldı
20080181 Öğretmen Programı Eğitimi Semineri 12-05-2008 Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü ANKARA Tarih Değişikliği Yapıldı
20080182 Öğretmen Programı Eğitimi Semineri 12-05-2008 Hizmetiçi Eğitim Enstitüsü AKSARAY Tarih Değişiklği Yapıldı

biyerde seminer yazıyo bi yerde kurs.

20080128
Faaliyet Ad Öğretmen Programı Eğitimi Semineri
Ba Tarihi 14-04-2008
Faaliyet Yeri Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü
Ili ANKARA
Bi Tarihi 25-04-2008
Tur Seminer
Tipi Merkezi
Durum Geçerli

14-25/04/2008 Tarihleri arasında ANKARA Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğünde yapılacak olan 128 numaralı İntel Öğretmen Programı - Temel Kursu

arkadaşlar 20080210 nolu Öğrenci Programı Öğretmen Eğitimi KURSU yapılacak listesi yapılacak işler hepsi belirlenmiş
birde
20080216 nolu Öğretmen Programı Eğitimi SEMİNERİ var onunla ilgili katılımcı listesi falan yok
ilsisten kurs için başvuran varsa oraya baksın onaylanıp onaylanmadığına yada kursa mı katılacak seminere mi ona baksın

valla bizim koordinatör dün iletişim bilgilerimizin istendiğini söyledi. Kokusu çıkar diye bekliyoruz :)

Öğretmen Programı Eğitimi Semineri bu bahsettiğiniz kurs intel kursu değil başka bir kurs haberiniz olsun

yanlışın var viper hocam . Adını yanlış yazsa da egitekteki büyükler kursu o kurs :)

Arkadaşlar bildiğim kadarıyla Eğitici olan arkadaşlar Öğretmen programına katılacak öğrenciye değil.20080210 bu Öğrenci Eğitimi Öğretmen Programı. Buna eğiticiler dışındakiler katılıyor.

Geri