12-24 Nisan İntel Öğretmen Karma Programı Kursu Sonuçları

Kodla Büyü

keantr

Aktif Üye
Yeni ebitefolar önemle duyurulur:
Eğer kursa gezeriz diye düşünerek giderseniz unutun derim.
Sorduğunuz sorularınıza cevap olarak "Sizce" ve "Okuyun süreç sizi yönlendirecek" gibi cevaplara geceleri uykusuz kamaya ve aristokrat duruşlara hazır olun.
Bu bildiğiniz hizmetiçi kursları gibi değil anlayacağınız.
Kursa katılanlar, bizden sonraki MT adaylarına rehberlik materyali kaynağı bırakalım. Türk usülü.
Birde yeni ebitefoların belki de hepsi intel kursları için alındı. :p

Hocam bu kadar insafsız olmayalım yahu. Millet ciddiye alacak şimdi :)
İçerik itibariyle zor bir kurstu ama sıkıcı değildi. Benim için eğlenceli yanları da vardı diyebilirim.

Ensar hocam tamam iyi tarafları vardı.gerçekten bişeyler kazandığımızı söylemek gerek. ama kısa zamanda bu kadar bir süreç sen de nasıl bir etki bıraktı bilmiyorum ama beni oldukça yordu ve bunalttı.
Bi de bu kurslara gidecek arkadaşlar kendi laptoplarınızı getirmeniz sizin için çok iyi olur. Sürekli lab.da çekilmiyo

şöyle söylemeliyim içerik olarak kaliteli bir kurs, kursun becerilerini kazanırsanız pişman olacağınızı düşünmüyorum ama meşakkatli bi kurs
öyle tatil planları yapmayın derim.

Öyle miydi, böyle miydi, hah şimdi oldu! derken kursu nerdeyse bitirdik arkadaşlar. Gelecek kursiyerlere PTÖ hakkında ön araştırma ve inceleme yaparak gelmelerini ve olanak varsa dizüstü bilgisayar getirmelerini tavsiye ederim. Herkese iyi çalışmalar.

volkanselvi' Alıntı:
Öyle miydi, böyle miydi, hah şimdi oldu! derken kursu nerdeyse bitirdik arkadaşlar. Gelecek kursiyerlere PTÖ hakkında ön araştırma ve inceleme yaparak gelmelerini ve olanak varsa dizüstü bilgisayar getirmelerini tavsiye ederim. Herkese iyi çalışmalar.

Hocam tavsiyeler için teşekkürler yalnız şu PTÖ ne onu anlayamadım.

Keantr hocam baglantiyi koparmayalim. insallah oturup rahat rahat muhabbet etme firsati bulabilecegimiz baska kurslarda ilerde yine karsilasabiliriz. seni tanidigima cok mutlu oldum. kendine iyi bak. Edirne 'den selamlar.

arkadaşlar çevrimiçi lütfen!
böyle bilgisayarbilişimde yazmakla olmuyor
teachonlineda yazışalım resmi olsun :)

arkadaşlar deyimler sözlüğü çok yakında hepizinizin kullanımına açılack ama geliştirmeye devam diyorum ben.

Ne kadar geliştirirsek o kadar iyi olur.
Kendinize iyi bakın. Selametle. İyi Çalışmalar. Modülsüz günler dileğiyle.

halilcim deyimler sözlüğünü piyasaya sürmek için bence çok erken çümkü daha o sözlüğü anlayan 40 kişiyiz diğerleri şöyle diyebilir.

esssprümü yauu. pu ne picum hadisedur yauu anlamadum diyebiluurlar.
,
biraz sabretsinler 12 mayıstan sonra gönderelim.

ha bu arada ya teachonline çalışmıyo :( :)

Geri