12-23 Mayıs İntel Öğretmen Kursu Belli Oldu

Kodla Büyü
Arkadaşlar bana da Rize çıkmış. Kursun çıkıp çıkmadığını öğrenmek için ilsis bilgilerinize bakın. Beni Resen almışlar..

2008000133 Bilişim Teknolojilerinin Temelleri Eğitimi ve CCNA Discovery 1 Kursu Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü / ANKARA 09/06/2008 20/06/2008 Kurs 30/04/2008 Resen Alındı
2008000216 İntel Öğretmen Proğramı Temel Kursu (Karma Eğitim) Çayeli Hizmetiçi Eğitim Enstitüsü / RİZE 12/05/2008 23/05/2008 Seminer 02/05/2008 Resen Alındı

Şimdilik 2 tane. Mayıs ve Haziran'da seyyar bir hayatımız olacak anladığım kadarıyla.
Karavan mı alsak ne yapsak! :)

yaw millete 2 kurs yazılmış bizde tık yok :) güç olmasın dedik ama çok da geç olmasın

Benimde listelerde adım yok. Bende Eğitek te görevlendirmem olup olmadığını merak etmeye başladım.

bana da rize çıkmış :( bursa dan rize ye çok uzun bir yolculuk olacak. daha önce çayeli hizmetiçi tesislerine giden varsa bilgi verebilir mi?

2008000180 İntel Öğretmen Programı Temel Kursu (Yüzyüze Eğitim)
Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü / ANKARA
12/05/2008 --- 23/05/2008

Var mı başka ANKARA?

ben intelden yırttım galiba şükür...hele yeni sistem tam baş belası..Türkiye şarlarında fantaziden ibaret

arkadaşlar

bu intel kurslarına eğtici olarak mı katışıyorsunuz yardımcı olursanız sevinirim

PaviDus' Alıntı:
2008000180 İntel Öğretmen Programı Temel Kursu (Yüzyüze Eğitim)
Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü / ANKARA
12/05/2008 --- 23/05/2008

Var mı başka ANKARA?

Ben de 12 Mayıs'ta Ankaradayım inşallah.

ilsiste yazıyor arkadaşar. Hizmet içi eğitim-Faaliyet Başvuru bölümünde ordan bakabilirsiniz.

12 Mayısta bende Ankaradayım.
Ama anlamadığım bir nokta var.Bazı arkadaşlar farklı isimlerdeki kurslara gidiyor.Bazıları birden fazla kursa katılacak.Buradaki amaç nedir?Açıklayacak birisi var mı? :?
Teşekkürler....

nerde kalınır
neler yapılır
resmi serbest kıyafet vb. her türlü bilgi ve materyal için yardım lütfen

Kursu belli olan arkadaşlar, hayırlı olsun. Acaba siz başvurumu yapmıştınız, yoksa onlarmı yapıyor. Ben ilsise baktım fakat birşey göremedim. Acaba başvurumu yapacağız.

merhaba arkadaşlar.
ben de merak ediyorum. siz başvurdunuz mu yoksa egitek mi çağırdı? bana da hala bir şey yok.Lütfen cevap verin

ilsis te gördüm.kullanıcı girişi yapıp. hizmetiçi modülünde faaliyet başvuru alanında resen alındı yazıyor.kendimiz başvurmadık..

miraz, burjuva ve yupo kardeslerim, nasipse Ankara'da beraberiz.
Kurslara başvuru yapmadık. muallim16 hocamın da belirttiği gibi "Resen Alındı" yazıyor.

Malatya'dan selamlar...

Evet Ankara'da beraberiz arkadaşlar.Dizüstü bilgisayarlarımızı götürecek miyiz?İhtiyaç olur mu acaba?Eski arkadaşlar yardımcı olun.

Geri