12.000 13.500 tl arası araba tavsiyeleriniz

Kodla Büyü

bluemax35

Site Gezgini
Arkadaşlar maksimum 13.500 tl verebileceğim beni yarı yolda koymayacak saglam bir araba istiyorum.

Aklımdaki arabalar

fabia 2002 model

ibiza 2001-2002 model

peugeot 206 2000-2001 model

kararsızım :(

hocam toyota corolla 1.3 model:1996-1998 arası. kim ne derse desin mükemmel araba. Altı engin derler. Arkaya odun atarak tarlada gezdim. :D :alkis: hiçbir sorun çıkarmayan araba.

Ben de bu konuda tavsiyelerinizi alabilirim.Hyundai Accentler hakkında bir bilgisi olan var mı?

Dacia Solenza... Klima, Hidrolik Direksiyon, Hava yastığı vb. mevcut... Ben kullanıyorum..

fiat palio lar nasıl? ben de arkadaş gibi bu fiyat aralığında modellere bakıyorum da..palio lar uygun geldi..ama motor konusunda kararsız kaldık eşimle... 1.2, 1.4 EL, bi de 1.6 modellerinden yakıt tüketim açısından hangisi daha iyi karar veremedik.. palio dan anlayanlar yardım ederse sevinirim ?? tabii başka modeller de olabilir

Hocam ben hyundai accent 1.5 gls 1999 model yumurta kasa kullanıcısıyım.
Aracın artıları:Yakıt çok ekonomik Sıralı sistem lpg ile uzun yolda 1 lt =13 km, Şehir içi:11-12 km gidiyor
Parça çok ucuz : triger seti :40 tl Devir daim Pompası :60 tl vb..
Eksileri: Çok fazla konfor bekleme
hafif olduğu için yol tutuşu falan çok iyi değil
bu araçtan önce opel corsa ve vw polo kullandım. Tabiri caizse attan inip eşeğe binmek gibi diyebiliriz.
Eğer araçtan beklentiniz az yaksın parçası ucuz olsun beni üzmesin şeklindeyse söylediğiniz tutarlarda binebileceğiniz en iyi araç accenttir diye düşünüyorum.
Umarım accent hakkında vermiş olduğum bilgiler işinize yaramıştır.

bende palio nun weekend i var 1.4 99 model güzel arabadır güneş yanıkları ve çizikler dışında hiçbir sorunu yok. 11.250 gibi verebilirim düşünürseniz.

vadaaa06' Alıntı:
Aracın artıları:Yakıt çok ekonomik Sıralı sistem lpg ile uzun yolda 1 lt =13 km, Şehir içi:11-12 km gidiyor
bu araçtan önce opel corsa ve vw polo kullandım. Tabiri caizse attan inip eşeğe binmek gibi diyebiliriz.
Eğer araçtan beklentiniz az yaksın parçası ucuz olsun beni üzmesin şeklindeyse söylediğiniz tutarlarda binebileceğiniz en iyi araç accenttir diye düşünüyorum.
Bilgiler için teşekkür ederim hocam..Bende de uno var zaten şimdi.Biri bana unoyu sormuş olsaydı eğer bende sizin yazdıklarınızın aynısını yazardım :) Başka seçenekleri değerlendireyim ben..

beslenmeciler' Alıntı:
Hocam Bineceğim alıp satmayacağım diyorsan, Ben sana arkadaşımın aracını tavsiye edebilirim. 1. sınıf bir araç ve arabada yok yok...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-o ... 4529/detay

Benim ismimide verebilirsin. Çorumdan Ahmet ERDOĞAN'ın tavsiyesi diyebilirsin. Anlaşabileceğinizi umuyorum.

Güzel araç yorgun görünmüyor.
Parça sıkıntısı veya lpg de sorun yoksa hava yastıklı araba aldım dersin.

ttalan46' Alıntı:
hocam toyota corolla 1.3 model:1996-1998 arası. kim ne derse desin mükemmel araba. Altı engin derler. Arkaya odun atarak tarlada gezdim. :D :alkis: hiçbir sorun çıkarmayan araba.

bende beğeniyorum ama model biraz düşük kalıyo artık o yüzden bakmadım onlara.

nurhayat' Alıntı:
fiat palio lar nasıl? ben de arkadaş gibi bu fiyat aralığında modellere bakıyorum da..palio lar uygun geldi..ama motor konusunda kararsız kaldık eşimle... 1.2, 1.4 EL, bi de 1.6 modellerinden yakıt tüketim açısından hangisi daha iyi karar veremedik.. palio dan anlayanlar yardım ederse sevinirim ?? tabii başka modeller de olabilir

Hocam paliolar benim hoşuma gitmiyor sınıflarına göre küçük geliyo bana o yüzden hiç düşümedim onu.

vadaaa06' Alıntı:

Teşekkürler hocam bir inceleyeyim.

bluemax35' Alıntı:
Arkadaşlar maksimum 13.500 tl verebileceğim beni yarı yolda koymayacak saglam bir araba istiyorum.

Aklımdaki arabalar

fabia 2002 model

ibiza 2001-2002 model

peugeot 206 2000-2001 model

kararsızım :(

fabia ile ibiza arasında tasarımı cazip gelen alınabilir..

sedan olur dersen kesinlikle toyota..

beslenmeciler' Alıntı:
Hocam Bineceğim alıp satmayacağım diyorsan, Ben sana arkadaşımın aracını tavsiye edebilirim. 1. sınıf bir araç ve arabada yok yok...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-o ... 4529/detay

Benim ismimide verebilirsin. Çorumdan Ahmet ERDOĞAN'ın tavsiyesi diyebilirsin. Anlaşabileceğinizi umuyorum.

hocam bu rover çok hoş görünüyor kilometreside çok uygun teşekkür ederim inceleyecem saolun.

rover iyidir
yalnız İlan Tarihi 28 Kasım 2011

birde rover 25 lere bakın daha çok hasta olursunuz ..

nurhayat' Alıntı:

1.4 Fire Active motorları tavsiye ederim. Hem çok atik hem de çok az yakar..

yasarcan' Alıntı:
rover iyidir
yalnız İlan Tarihi 28 Kasım 2011

birde rover 25 lere bakın daha çok hasta olursunuz ..

Hocam Bunu satan arkadaşım 4 kişilik bir aile, Kendisine küçük geldiğini ve aracını değiştirmek istediğinden satıyor. Ayrıca evet ilana verildiği tarih çok uzun bir zaman, fakat burası çorum. Kimse bu tarz araçlara yaklaşmıyor. Bizim buralarda teneke renolar ve fiatlar para ediyor. Millet köye gitmek için toros, broadway, Doğan v.s alıyor. O yüzden satılmıyor. Kendisiyle görüşürseniz, daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Bu arkadaşım Çorum valiliğinde çalışıyor. Lpg sini kendisi taktırdığını biliyorum.

selyon' Alıntı:
hocam bu rover güselde acaba sahibi niye satıyor ben merak ettim

sıkıntısı olacağını sanmıyorum. Çünkü arkadaşım bana da tavsiye etmişti. Ben Dizel düşündüğümden ve modelli bir araç aldığımdan dolayı almayı düşünmedim. Alan arkadaşım memnun kalacaktır diye tahmin ediyorum.

bende 2001 fiesta ghia var tüplü biraz küçük ama çok şükür sıkıntısız kullanıyorum 12.800 e almıştım 8 ay önce

rover alırsanız son sahibi olursunuz uzak durun...ford fiestalar 2001 ghia modelleri iyidir bende bir dönem kullandım;çok memnundum..sürüşü yol tutuşu araçtan beklenmeyecek kadar iyidir..ve Ghiaları İngiltere de üretilmiş zamanın kaliteli üretimleridir ama benzinli olanı ş.içi 8 -8,5 litre tüketimi var..

Geri